Modanisa.com'dan Kamuoyuna Duyuru

20 Tem 2016

Modanisa-demokrasi-mesajı

15 Temmuz 2016 akşamı, Türkiye Cumhuriyeti’ne yönelik, birlik ve bütünlüğümüzü hedef alan ve demokrasimizi alenen tehdit eden bir darbe girişimi ile karşılaştık. Bu kanun dışı müdahale, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığının, Hükümetinin, tüm Muhalefet partilerinin ve medya organlarının yanı sıra vatandaşlarının gösterdiği direnç ve demokrasiye olan bağlılığı sayesinde bertaraf edilmiştir.

Demokrasiye sıkı sıkıya bağlı kalma yolunda hayatını kaybeden ve yaralanan vatandaşlarımız için derin üzüntü içerisindeyiz. Hayatını kaybeden şehitlerimize Rahmet, Yüce Milletimize başsağlığı ve yaralılara acil şifalar diliyor, memleketimizin bu zorlu zamandan daha da güçlenerek çıkacağına inanıyoruz.

Milletce yaşadığımız bu olağanüstü ortamda bazı kötü niyetli kişiler; FETÖ ile markamızı yan yana anarak kurumumuza iftira etmektedirler. Modanisa’nın söz konusu terör örgütü ile hiçbir ilgisi yoktur/olamaz. İftira sahiplerinin tespiti ve cezalandırılması için tüm hukuki yolları kullanacağız.

Milletimize yönelik bu hain saldırıyı bir kez daha nefretle kınıyor, darbe girişimini önleyen başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere canları pahasına duruma el koyan halkımıza ve güvenlik güçlerimize teşekkür ediyoruz. Şehitlerimizi minnet ve rahmetle anıyoruz.

Saygılarımızla,

Modanisa.com

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir