Modanisa, Deniz Kıyafetleri Günleri’nde

18 Tem 2018

Sadece kadınlara özel ürünlerin satışa sunulduğu Zeruj Port’ta 18 – 27 Temmuz tarihleri arasında “deniz kıyafetleri günleri” yapılacak.

Modanisa, bu özel günlerde 6 ayrı stand ve Türkiye’nin en zengin mayo koleksiyonuyla yer alacak.

Modanisa.com, mağazasının da bulunduğu Zeruj Port’ta iddialı deniz kıyafetleri koleksiyonuyla bu özel günlere katılacak. Koleksiyonda zengin desen ve biçim çeşitliliği kadar, hamile ve büyük bedenler için de bol seçenek bulunacak. Sadece mayolar değil, plaj çantaları, bone, pareo ve iç çamaşırları ile deniz tatilinde ihtiyaç duyulan tüm takımlar bu koleksiyonda olacak. Mayovera, Mayo Bella, Adasea, Marina ve Ranuna gibi markaların zengin mayo modelleri Modanisa standlerinde görülebilecek.

Özel günlerde sergilenecek mayo koleksiyonunda, su tutmayan, çabuk kuruyan ve nefes alan kumaş seçenekleriyle 2018 yaz trendleri harmanlandı. Etekli mayo, şortlu mayo ve taytlı mayo modellerinden, aradığınız özelliğe sahip tam veya yarım kapalı mayo seçeneklerini Modanisa standlarında bulabilirsiniz.

Şimdi güneş, deniz ve havuzun keyfini çıkarma zamanı! Su tutmayan, klora ve tuzlu suya dayanıklı mayolar uygun fiyat avantajlarıyla Modanisa koleksiyonunda.

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir