Modanisa Dergi 2015 Ekim Sayısı Çıktı

04 Eki 2015

Herkese Merhaba!

Ilık ılık esen rüzgar ve yağmurda ıslanmış toprak kokusu… Sonbaharda hayat bir başka güzel! Aydınlık günler gitgide yerini geceye bırakıyor. Göz açıp kapayıncaya kadar geçen yaz mevsimi, başrolü sonbahara bırakıyor. Biz hala bir ümitle güneşli günleri arasak da ağaçlar yeşil elbiselerini çıkarıp birer birer kahverengilerini giymeye başladılar bile.
Mevsim geçişlerinde değişen havayla birlikte bedenimizi zinde tutmak için ekstra dikkatli olmamız gerekiyor. Peki ya ruhumuz? Hem bedene hem de ruh sağlığımıza hitap eden rengarenk parçaları, sezonun en hit renklerini, yenilenen ve güçlenen ayakkabı koleksiyonumuzu bu sayıda bulacaksınız.

Dergimizin Ekim baskısı heyecanıyla Avrupa’da yaşayan sevgili Modanisa takipçilerine güzel bir haberimiz var. Bu aydan itibaren Modanisa dergisini adresinize ulaştırarak; mesafeleri kısaltıyor ve Türkiye özleminizi bir nebze olsun azaltmayı hedefliyoruz.

Sonbaharda solan renklere inat capcanlı giyinerek yaşam enerjinizi hiç kaybetmeyin ve gülümsemeyi unutmayın!

modanisa-dergi

Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir