Modanisa Dergi 2016 Ocak Sayısı Çıktı!

06 Oca 2016

Takvimler 2016’yı Gösterirken…

2015 ne kadar da hızlı geçti değil mi? Yapılan hesaplar, dilenen dilekler… Kimi gerçekleşti, kimi hayal kırıklığına dönüştü. Sil baştan yeni bir sayfa açmamıza olanak tanıyan yeni yıla başlarken bir muhasebe yapılmadan olmaz. Geçmiş hesaplar kapatılırken gelecek için yapılacaklar listesi uzayıp gider. Başkalarını değiştirmek ne kadar zorsa, kendini değiştirmek de bir o kadar kolaydır. O yüzden bu yıl kendine odaklan ve kendin için ne istediğine karar ver. Yeni bir adım atmaktan korkma!

Değiştirmek istediğin stilin ise, bu konuda sana yardımcı olmak için hazırız. Öncelikle yeni çanta ve ayakkabı modellerimize göz atarak, sadık yol arkadaşlarını belirleyebilirsin. Mevsim kış ve havalar gitgide soğuyacak. Ne giysem derdine düşmemek için, şimdiden soğuktan koruyucularını seç. Keçe, kaşe ve şişme mont modellerimize göz atarak işe başlayabilirsin.

Bunun yanında; sezonun sıkı ikilisi blazer ceket ve gömlek stili, ilham verici kombinlerle dolu. Trendler dosyamızdaysa grafik desenler, iddialı kırmızı, canlı renkler ve deri detaylar yer alıyor. Pantone’un yeni trend renklerine uygun seçtiğimiz ürünler de gününe renk katacak. Her sayıda yer verdiğimiz; genç stil, büyük bedene özel seçimler ve konsept moda çekimi sayfalarımızda yer alıyor.

Hazırsan yepyeni bir yıl başlıyor. Mutlu bir yıl dileğiyle…

Dergiyi online incelemek için tıklayınız.

modanisa-dergi-ocak-sayisi

[wa-wps]

Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir