Enerji Zirvede, Moda Hep Seninle!

10 Ağu 2017

Modanisa Dergi Ağustos Sayısı Çıktı!

Enerji zirvede, moda hep seninle!

Yazın canlandırıcı etkisini iliklerimize kadar hissettiğimiz sezon, bizlere yepyeni renkler katmaya tüm hızıyla devam ediyor. Yoğun geçen şehir hayatının etkilerinden biraz olsun sıyrılmak ve stilimizi güncellemek adına bu sayımızda oldukça fazla öneri ve trend yorumları barındırdık. Malum, yaz mevsiminin resmi olarak son ayı ve bütün güzelliklerinden çokça faydalanmamız gerek!

Moda sayfalarımız bohem efektli, renkli ve salaş kombinlerin hafifleyen etkisinden bahsederken, sokakları etkisi altına alan ‘slogan’ trendini de es geçemedik! Ruhumuzu ve tarzımızı yansıtmanın en kolay yolu onlardan geçiyor artık. Bej ve pembe tonları ile zarafetin kapılarını aralayacağın şık seçimler de ilerleyen sayfalarda seni bekliyor olacak.

70’lerin efsane trendi salopetler, her renk ve detayıyla günümüze evrilirken küçük ipuçlarıyla daha da mükemmel bir görünüme kavuşturuyor bizleri. Yaklaşan Kurban Bayramı için ilk önerilerimiz, indirimlerimiz ve yeni gelen ürünlerimiz de burada!

Esra Seziş Kiğılı, bu ay plajlardan sokaklara uzanan ‘hasır çanta’ trendi üzerine birkaç tüyoyu ve favorilerini bizimle paylaştı. Önerilerine mutlaka kulak vermelisin.

Özel röportajımızı ise, herkesin merak ve büyük ilgiyle takip ettiği, başarıları kadar keskin kararlara da imza atan kadın ralli pilotumuz Burcu Çetinkaya Bucak ile gerçekleştirdik. Hayatı, değişimi ve Modanisa ile ilgili görüşlerini büyük bir samimiyetle yanıtlayan rallicimizin hikayesi oldukça dikkat çekici. Tüm zorluklara rağmen spor aşkını ve inancını özgürce yaşamaya devam ediyor.

Modanisa Dergi ile güzel bir ay daha bizleri bekliyor. Neşeyle ve kocaman kahkahalarla geçmesi dileğiyle…

Keyifli okumalar!

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir