Modanisa Dergi Aralık Sayısı Çıktı!

06 Ara 2017

 

Değişim çanları çalıyor!

Değişim kaçınılmazdır; doğa, mevsimler, zaman ve en önemlisi de biz… Hayatın döngüsüne takılıp kalmak bizden uzak olsun, yeniliklere her zaman açığız.

Kimimiz için mutluluk bulutu, kimimiz içinse geçmek bilmeyen 2017 yılının son ayına girdik artık. Tecrübelerimiz, öğrendiklerimiz, iyiler ya da kötüler hepsi bir cepte. Şimdi 2018’in rüzgarına kapılıp yeniliklere ve değişime kucak açma zamanı.

Yeni yılla birlikte kış sezonu kendini tam anlamıyla göstermeye başlıyor. Yeni koleksiyonlar ve özel tasarımlar tüm ihtişamıyla mağazalarda bizleri bekliyor. Vitrinler ve sokaklar değişimin izlerini taşıyacak. Aralık ayının gelişinden 2018 kışının çok renkli olacağı belli; kazaklar, sportif ve şık seçimler, kabanlar ön sıradaki yerlerini uzun süre koruyacak.

Bu kışın uğurlu rengi kesinlikle kırmızı. Dış giyimden ayakkabılara her parçada etkisini gösterecek ve uğuruyla bize yeni yılda şans getirecek.
2018 abiyelerini mercek altına aldığımız sayfalardaysa, değişimin en zarafet kokan yanını keşfedeceğiz.

Sezonun gözde parçaları, hesaplı alışveriş rehberi, Zeruj ve Gönül Kolat’tan özel öneriler, Esra Seziş Kiğılı’dan monokrom stil tüyoları, Refka ve Benin’den yeni yıla özel seçimler… İstediğiniz parçayı istediğinizde kombinleyebileceğiniz bin bir harika öneri, stil sayfalarında görülmeyi bekliyor.

Aralık ayı, bütün güzellikleriyle birlikte yeni yıla açılan son kapımız. Mutlulukla karşılamak ve sonucunda muhteşem bir yıla giriş yapmak dileğiyle.

Keyifli okumalar!

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir