Modanisa Dergi Aralık Sayısı Çıktı!

02 Ara 2015

Havadaki değişimlerin gardırobumuza en çok yansıdığı aydır Aralık. Kış kapımızdan yavaş yavaş içeriye girerken “ne giysem” telaşı ayrı bir hız kazanır. Hırkalar ve kalın montlar gözümüze her zamankinden daha şirin gözükmeye başlar. İlk kar yere düşmeden önce tüm hazırlıklar yapılmalıdır. Evde geçirilecek eğlence dolu akşamlar, aile ve arkadaşlarla kahve sohbetleri, patlamış mısır kokusuyla dolu sinema seansları… İlişkilerin ve duyguların somutlaştığı, insanın insana yoğunlaştığı kış mevsimiyle birlikte yepyeni bir moda sezonuna “merhaba” diyoruz.

Gardırobunuzu kışa hazırlamanın ne kadar zor olduğunu bilerek, Modanisa Aralık sayımızda olabildiğince çok alışveriş ve kombin önerisine yer vermeye çalıştık. Stil dosyamızda kürk detayları stilinize uyarlayabilmeniz için küçük ipuçları yer alıyor. Her zaman olduğu gibi podyumlardan sokak modasına yansıyan trendler sayfalarımızda geniş bir yere sahip. Grinin yükselişi, haki rengin bağımsızlık ilanı, kamuflaj desenin gösterişli hali ve kışın en sıcağı keçe trendini ürün önerileriyle birlikte ele aldık.

Moda sayfalarımızda, hayalinizdeki manto veya kabanı bulmanızı kolaylaştıracak 3 tam sayfa dış giyim modeli sizi bekliyor. “Kışın etek giyilmez” diyenlerin durup bir daha düşünmesini sağlayacak, rahatlığıyla iddialı etek modelleri ise stilinize farklı bir soluk katacak sayfalardan.

Röportajda ise, sektöre hızlı ve iddialı bir giriş yapan Modgrey markasının tasarımcılarıyla keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Keyifle okumanız dileğiyle, bir daha ki sayımızda görüşünceye dek sevgiyle kalın.

modanisa-dergi-aralik-sayisi
[wa-wps]
Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir