Modanisa Dergi Ekim Sayısı ile, Yeni Sezonun Kalbine Yolculuk!

13 Eki 2016

 

Yeni sezonun kalbine yolculuk!

Hepimizin üzerinde serin günlere geçişin verdiği yadsınamaz bir rehavet var, evet. Ara mevsimlerin kararsızlığı, kombinlerimize bile yansıyor. Ama şimdi, bütün bunları bir kenara bırakıp rengarenk ve enerjik sayfaların arasında gezinme zamanı!

Bu sayı, yeni sezon ile birlikte tam anlamıyla ‘bir gençlik rüzgarı’ estiriyor dersek, abartmış olmayız. Jean şıklığının elbiseler, etekler, tunikler derken bütün kombinlerimizi sarıp sarmaladığı, vintage ruhunun sokaklara taşındığı, floral etkilerin romantikliği, yeni sezonun trend renkleri, ekoseleri ve kadifeleri ile baştan aşağı stil dolu kombin önerilerinin yer aldığı uzun soluklu bir keşif bekliyor bizi.

Asil, zarif ve feminen etkilerin hayranlık uyandırıcı tasarımlarla buluştuğu Luvice, Refka ve Benin’in, modern şehir hayatına capcanlı bir soluk kazandıracak yeni koleksiyonları da bu sayıda!

Ayrıca, Amerika’dan ödüllü film yapımcısı Ürdün asıllı Samah Safi ile filmler ve moda üzerine çok özel bir söyleşi de yaptık.

Siz de kapalı havalara inat, sepya tonlarının naifliğine kendi renklerinizi de ekleyerek sonbaharın tadını çıkarmayı ihmal etmeyin ve Modanisa Dergi de her daim yanınızda olsun.

Keyifli okumalar!

 

modanisa-dergi-ekim-sayisi

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir