Modanisa Dergi Haziran Sayısı Çıktı

05 Haz 2015

Merhaba Yaz, Merhaba Ramazan!

Yazın sıcak yüzü haziran ayı ile birlikte kapımızı çaldı! Yaz aylarının renkli ve neşeli dünyasına bir kez daha merhaba derken, biz de bu ay enerjimizi en yükseğe çıkardık ve sizler için keyifli ve renkli bir yaza merhaba dergisi hazırladık!

Haziran ile Ramazan coşkusu ve bizi bekleyen Ramazan Bayramı’nın heyecanı da şimdiden hepimizi sardı. Ayların en kutlusunun keyfini sevdiklerimiz ile çıkaracağımız iftar sofralarından, bayram sevincini yaşadığımız günlere kadar en özel ve özenli seçimlerimiz için ekonomik önerileri de sizin için bir araya getirdik.

modanisa-dergi-haziran-sayisi

Yazın uzun günlerinin hakkını vermek isteyenler için ise 3 uzun parçayı bu ay mercek altına aldık. Yeni trendler ile farklılaşan yeleklerden, kaplara ve feracelere kadar dış giyimin üç büyüğü de bu ay bizimle oldular.

Bu ay detaylı bir yaz rehberi ile karşınızdayız. Ne giyelim, nasıl giyelim, diyen tüm soruların cevabını sizin için bir araya getirdiğimiz keyifli bir yaz dergisi hazırladık. Biz renkli ve keyifli bir yaz için şimdiden hazırız! Peki, ya siz?

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Yorumlar

  1. […] devamı için Modanisa Dergi Haziran sayısını alabilirsiniz. Dergi tüm siparişlerinizde kargo paketinize […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir