Modanisa Dergi Haziran Sayısı ile Harekete Geçme Zamanı!

08 Jun 2016

Harekete Geçme Zamanı!

Yaza giriş yaptığımız ve tatil sezonunu açtığımız sıcak haziran günlerinde davetlerle, düğünlerle dolu bir ay bizi bekliyor. Bu ay stil parolamız: Enerji! Baharın güzelliği ile birlikte getirdiği rehaveti bir kenara bırakıp, dinamizm kattığımız stillerimizle haziran ayına “Merhaba” diyoruz!

Geçtiğimiz ay Modanisa.com olarak, Türkiye’nin ilk Muhafazakâr Moda Haftası’nın sponsorluğunu üstlenerek bir ilke imza attık. Ünlü tasarımcıların defilelerinin, atölyelerin, söyleşilerin ve modaya dair her şeyin yer aldığı Istanbul Modest Fashion Week ile ilgili tüm detaylar dergi sayfaları arasında sizi bekliyor.

Haziran ayının en önemli özelliklerinden biri mübarek ramazan ayına giriyor oluşumuz. Sizler için ramazan davetlerine özgü sade ve şık seçimler, düğünlere özel ideal abiye modelleri ve tatil sezonuna uygun fikir sahibi olabileceğiniz pek çok seçenek hazırladık.

Bu sezon stillerimizde ışıltılı sarılardan dinamik turunculara uzanan rotada güneşi kıskanan sıcak renkleri, sezonun serin rengi mavi ve tonlarını, romantik  pembeleri, asil beyazları bol bol kullanacağız. Konforun domine ettiği, elegan parçalar ise vazgeçemediklerimizden olacak gibi. Yalnızca Modanisa’da bulabileceğiniz özgün tasarımlar ve şık modellerle yaz stilinizi oluşturmak için dergimize göz atmaya hazır mısınız?

Temmuz ayında görüşmek üzere…

Keyifli okumalar!

modanisa-dergi-haziran-sayisi

 

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *