Modanisa Dergi ile Heyecan Dolu Bir Ay!

06 May 2016

 

Güneşin iyiden iyiye hâkimiyet kurduğu, doğanın uyku sersemliğinden sıyrılıp miskin halinden arındığı, yaza kıyıdan köşeden selam çaktığımız mayıs ayında enerjilerimiz yükselmeye devam ediyor. Bu ay bizleri en çok heyecanlandıran şeylerden birincisi, Modanisa ailesi olarak sizinle birlikte geçirdiğimiz 5. yılı kutluyor oluşumuz. Muhafazakâr giyim modasına yön veren tasarımlara ev sahipliği yaptığımız 5 yılda; son trendleri, seçkin markaları, özel tasarımları siz modaseverlerle buluşturduk. Bundan sonra da birlikte modanın keyfine varmaya devam edeceğiz.

Bu ayın bir diğer heyecan verici konusu ise Modanisa.com olarak, Türkiye’nin ilk Muhafazakar Moda Haftası’na sponsor oluşumuz. Ünlü tasarımcıların defilelerinin, atölyelerin, söyleşilerin ve çok daha fazlasının yer alacağı Istanbul Modest Fashion Week ile modanın kalbi İstanbul’da atacak!

Peki, yine trendlerin başrolde olduğu bu sayımızda sizleri neler bekliyor? Etrafımızı saran dinamizm ve canlılık yalnızca doğada değil, stillerimizde de kendini belli ediyor. Bu ay odağımızda renkler var. İlhamını güneşten alan içimizi ısıtan sarılar, denizin ışıltısını yansıtan maviler, doğanın en güzel hali yeşiller, çiçeklerin tatlı rüyası pembeler… Değişimin güzelliğine inanan kadınlar için farklı öneriler, bohem tarzın göz alıcı havası, tatil sezonuna yaklaşmamızla ön sıralarda yer tutan spor ve deniz stilleri, ayrılmaz ikili tunik ve pantolonun çarpıcı kombinleri ile modaya dair her şey…

Ve tabii ki Anneler Günü! En kıymetlilerimiz annelerimiz için şık hediye seçimleri bakıyorsanız dergimizin sayfalarına göz atmanız yeterli. Yalnızca Modanisa’da bulabileceğiniz modeller ve tasarımlar ile hem kendinizi hem de annenizi mutlu edeceksiniz. Haziranda görüşmek üzere…

Keyifli okumalar!

Modanisa-Dergi

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir