Modanisa Dergi ile Kasım Modası Bambaşka!

03 Nov 2016

 

Kasım Modası Bambaşka!

Yeni sezon beraberinde pek çok yeniliği de getirdi. Mevsim geçişleriyle beraber yepyeni desenler, renkler, dokular ve kumaşlar da hayatımıza girdi. Kırmızılar, piliseler, çiçek, kadife desenleri ve sezonun favori parçaları derken bütün naifliği ve asilliğiyle romantikliğimizi konuşturmaya başladık bile!

Moda sahnesinden günlük kombinlere yansıyan ilham verici detaylar, sezonun güçlü oyuncuları kabanlar ve montlar, stillere genç ruhu aşılayacak seçimler, asil siyahla maksimum şık kombinler ve yazdan kışa emanet gelen desenler bu sayımızın başrol oyuncuları.

İnce, zarif ve özenli detaylarla bezenmiş koleksiyonların sahibi Refka, günün her anına sportif bir şıklık vadeden Benin bu sezonun en gözde trendlerini bizimle paylaşmaya devam ediyor.

Franka Soeria’nın özel stil önerileri ise, mutlaka incelemen gereken sayfalardan sadece biri!

Ayrıca, dünyanın ilk tesettürlü modeli Mariah Idrissi ile çok özel bir röportaja daha imza attık.

Kış mevsiminin tam kalbine doğru ilerlediğimiz bu ayda, yeni sezon trendleri hakkında büyük ipuçları alacağınız bu sayı, size tam bir rehber öğretmen olacak. Malum, soğuklar kapıda ve hazırlıkları bir an önce yapmak lazım!

Her mevsimin tadı bir başka, getirdiği yenilikler ise bambaşka! Kasım, bütün bunların keyfini çıkarabileceğiniz huzur dolu bir ay olsun. Unutmayın, Modanisa Dergi, her an sizinle!

Keyifli okumalar!

dergi-kasim

[wa-wps]
Paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *