Modanisa Dergi ile Modanın Zamansız Hali

02 Şub 2016

Yeni yıla bembeyaz bir başlangıç yaptığımız yorucu ve keyifli geçen günlerden sonra mevsimin en soğuk ayı Şubat’ı heyecanla karşılıyoruz. Sezon sonu indirimlerinin başladığı, alışveriş bahanelerinin arttığı ve tatil hayallerinin hızlandığı bu ayda Modanisa Dergi ile ufak da olsa bir ara vermenizi öneriyoruz.

Stilinize yön verecek önerilerle dolu yeni sayımızda; son moda ürünlerle hazırladığımız kombinler, zamansız bir stile sahip olmanızı sağlayacak siyah ve beyaz etkisi, Esra Seziş Kiğılı‘nın doğru başörtüsü alma tüyoları, ofis günlerini keyifli hale getirecek moda çekimi, Gönül Kolat‘ın gününüzü kurtaracak kombin önerileri ve genç stil önerileri ile gardırobunuzu tazelemeniz kolaylaşacak.

Başarılı bir kariyer hikayesine sahip Mimar Selva Gürdoğan ile Merve Uzun‘un gerçekleştirdiği röportaj yeni sayımızda ilginizi çekecek başlıca konulardan. Podyumları mercek altına aldığımız trendler dosyasında ise; ihtişamlı ve gösterişli jakar dokuma, her sezon iddiasını arttıran pelerinler ve kadifenin geri dönüşüne vurgu yapıyoruz.

Şimdi favori içeceğinizden bir yudum alın ve dergimizin sayfalarını çevirirken anın tadını çıkarın.

Dergimize online olarak ulaşmak için buraya tıklayın.

Modanisa-Dergi-Subat-Sayisi

Keyifli Okumalar!

[wa-wps]
Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir