Modanisa Dergi ile Yaza Bir Kala!

09 May 2017

 

Yaza bir kala!

Artık yaz güneşi adım adım hakimiyetini kurmaya başlıyor. Baharı geride bırakıp, sımsıcak günleri selamlamanın enerjisi ve heyecanını yaşarken, Modanisa Dergi ile en son trendleri keşfetmeye ne dersin?

Bu sezon yazı müjdeleyen fırfırlar, volan kollar, İspanyol paça pantolonlar ve marin etkiler revaçta! Jeanler ise nakışları ve rahat modelleri ile kapımızı çalmak için bekliyorlar. Seçim yapmak çok zor biliyoruz, ama hayır diyemeyeceğin ayakkabı ve çanta modelleri de sayfaların arasında seni bekliyor.

Modanisa ailesine katılan yeni markamız Dilvin ise, fresh stil sahibi kadınların gözdesi olacak!

Biliyorsunuz ki geçtiğimiz ay, Türkiye’den ve dünyadan milyonlarca tasarımcının, markanın, sosyal medya fenomeninin ve moda severin katılımıyla mükemmel bir hafta sonu geçirdik. Modanisa sponsorluğunda Londra’da gerçekleşen London Modest Fashion Week hakkında çok özel yorumları ile Esra Seziş Kiğılı da bu sayımızda!

Mayıs ayının en önemli günü ise şüphesiz Anneler Günü! Özel sayfamızda en kıymetlilerimiz için, en şık hediye önerilerini derledik.

Her ay yepyeni başlangıçlarla ve stillerle selamlıyor bizi… Bu ay yaza göz kırparken, siz de gardıroplarınızı yaz efektlerine taşımak için sabırsızlanacaksınız.

Keyifli okumalar!

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir