Modanisa Dergi ile Yeni Bir Yıl, Yeni Trendler!

05 Ara 2016

Modanisa Dergi ile yeni bir yıl, yeni trendler!

Dolu dolu geçen bir senenin son ayında olmanın heyecanı sarıp sarmaladı hepimizi. Artık kışın tamamen etkisi altındayız ve biz, kombinlerinizi ve duruşunuzu küçük dokunuşlarla daha da güzelleştirecek önerilerimizle karşınızdayız!

2016 yılının son sayısı, renkli ve dikkat çekici bilgilerle dolu sayfalar içeriyor! Hemen incelemeye başlayalım.

modanisa-dergi

Sımsıcak ve şık bir kış için ihtiyacımız olan montlar, klasiklerinden tutun da sezonun trendlerine kadar her formları ile karşımızda. Çizgiler, desenler, kış grileri ve mürdümleri, toprak tonları bütün kombinlerimizi asaleti ve zarafetiyle etkisi altına alıyor. Aksesuarlar ise rose, gümüş ve altın seçenekleri ile şıklığı adım adım öne taşıyor.

İlkleri yine beraber keşfetmeye devam ediyoruz: Desenlerin zevkli kullanımı ve modern duruşların sahibi Sdf Line, kusursuz görünümleri rahat kesimlerle buluşturan Ginezza ve sportif şıklığı yakalamanızı sağlayacak Miorespiro tasarımları ilk kez Modanisa‘da görücüye çıkıyor.

Kate Hudson ve Victoria Beckham stillerini mercek altına aldığımız sayfalar ise ilham veren önerilerle dolu!

Franka Soeria, kat kat giyindiğimiz soğuk havalarda tarzımızdan nasıl ödün vermeyeceğimizi anlatıyor bize.

En samimi ve en içten duygularımızla çok keyifli bir yeni ay ve bütün dileklerinizin gerçekleşeceği yeni bir yıl diliyoruz sizlere. Modanisa, her gününüze her zaman eşlik etmeye hazır!

Keyifli okumalar!

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir