Modanisa Dergi ile Yeni Sezona 'Merhaba'

11 Mar 2016

Soğuk aylar kapılarını yavaş yavaş kapatıyor; yeni sezona “merhaba” deniliyor. Baharın mis kokulu çiçekleri yalnızca dallarda değil, yeni sezonla birlikte vitrinlerde de yerlerini almaya başlıyor. Modanisa‘da yer alan yepyeni koleksiyonlar ve dahası, derginin Mart sayısında sizleri bekliyor.

Gardırobunuzu bahar aylarına hazırlarken zorlanmamanız için sezonun en gözde trendlerini sizler için ele alıyorlar. Alışveriş yaparken tercihlerinizi kolaylaştırmanızı sağlayacak bu öneriler ile yeni mevsimde, günlük giyimden davetlere kadar her alanda kusursuz bir stil sahibi olabileceksiniz. Pembe rengin öne çıkışı, monokromun şiirselliği, grafik ve çiçekli desenlerin vitrinlerde fark yaratmasına ilerleyen sayfalarda mutlaka göz atmalısınız.

Stil önerilerinin yanı sıra yaklaşan Türkiye’nin ilk muhafazakar moda etkinliği İstanbul Modest Fashion Week ile detaylar da ilginizi çekecek konular arasında yer alıyor.

Modanisa Dergi Mart sayısını online incelemek için tıklayınız.

modanisa-dergi-mart-sayisi

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *