Modanisa Dergi Kasım Sayısı Çıktı

03 Kas 2015
Kasımda Moda Başkadır!
Soğuk günler kapımızda olsa da sonbaharı sonuna kadar yaşamak hakkımız. Bu yüzden dopdolu bir Kasım sayısı ile karşınızdayız.
Bu ay sayfalarımızda gardırobumuzun olmazsa olmazları, hesaplı seçimler, tesettür hamile giyim ve tesettür büyük beden bayanlara özel ürünlerin yanısıra; sonbaharın en güzel halinin yaşandığı Londra ve New York sokaklarından aldığımız ilhamla çok özel kombinler hazırladık.
Moda çekimimizde güçlü kadının enerjisini öne çıkartarak konsept bir çalışmaya imza attık. Genç stil sayfalarındaysa şehrin ritmine kayıtsız kalmayan genç ruhlara özel stil önerileri yer alıyor.
Stilini daha yüksek bir noktaya çıkarmak isteyenler için trendler dosyamız bu sayımızda oldukça geniş. Ekose desen, püskül detaylar, güçlü siyah ve etnik esintileri yansıtan ürünleri sizler için bir araya topladık. Kısacası bu ay Modanisa Dergi her zamankinden daha zengin ve modanın nabzını tutan bir içeriğe sahip.
Bir daha ki sayımızda yepyeni bir sezon ve stil önerileriyle görüşünceye dek kendinize iyi bakın.
modanisa-dergi-kasim-sayisi-cikti
Modanisa.com’dan yaptığınız tüm siparişlerde, dergi hediye olarak kargo paketinize ekleniyor.
Keyifli okumalar!
Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir