Modanisa Dergi Mart Sayısı Çıktı!

03 Mar 2017

 

Bahar çiçeklerinin şarkısı!

Modanisa dergi ile bu ay, soğuklara adım adım elveda demenin ve baharın gelişini karşılamanın heyecanını bir arada yaşıyoruz. Tabii ki yeni mevsime geçişin verdiği mutluluğu, sadece çiçek dallarında değil, vitrinlerde de görmeye başlıyoruz. Yeni sezonla birlikte renkli, farklı ve ferah koleksiyonları da görücüye çıkarmaya başladık ve Mart sayısıyla birlikte özel tüyolar, önerilerle dolu sayfalar hazırladık!

Gardırobunu bahar aylarına hazırlamaya başlarken, sezonun en’lerini senin için incelemeye aldık. Renklerle denklem kurma oyunları, asil beyazlar, lilalar, desenler ve farklı formlarla görsel bir şölen yaşayacağın seçimler, günlük giyimden davetlere kadar uzanan geniş bir yelpazede seninle olacak!

Everdaybasic ve Benin’in yeni sezon koleksiyonları, Esra Seziş Kiğılı ve Zeruj’dan özel stil önerileri ile bahar şıklığını iki katına çıkaracaksın!

Sen de baharla birlikte yeni bir başlangıç, renkleri ve tüm güzellikleri keşfetmek için harekete geçme zamanının geldiğini düşünüyorsan hemen sayfaları çevirmeye başlamalısın. Sımsıcak günler bizi bekliyor!

Keyifli okumalar!

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir