Modanisa Dergi Mart Sayısı, Kadınlar Günü’ne Özel!

09 Mar 2018

 

Süper kahraman kadınlarımızın günü kutlu olsun!

Hiç hayali çizgi romanlar ya da filmlerde düşlemeyelim o süper kahramanları… Hayatın en gerçek süper kahramanı, kadınlar.

Nasıl da yetişiyorlarsa her işe, süper bir güç değil mi bu? Sabah herkesten önce uyan, kahvaltı hazırla, çocukları ve eşi uyandır, giydir, uğurla… Çalışıyorsan, hazırlan ve evden çık. İş yerinde bir sürü iş seni bekler. Akşama kadar iş üstüne iş; yorgunluk üstüne yorgunluk… Akşam eve dön, yemeği hazırla, bulaşıkları yıka, çamaşırları yıka, haftada birkaç gün ütü ve herkesten sonra sen yat. Bu arada çocukların ders koçluğu da senin üzerindedir; hafta sonu ailece gezi planlaması yapmak da sende. Bu yorgunluğa ancak kadınlar dayanabilir. Sevginin, şefkatin ve emeğin temsilcisi kadınlarımız bunca işi yaparken of bile demez; aşk ile her şeyin üstesinden gelirler.

modanisa-dergi-mart-sayisi

Süper kahraman kadınlarımızın günü kutlu olsun!

Kadınlarımız her koşturmacanın içinde şık olsun diye Modanisa.com’da 8 Mart’a özel bir “kampanya” var: Yeni sezon dahil tüm ürünlerde %50 İNDİRİM. Kampanya detaylarını Modanisa.com’da ve Modanisa mobil uygulamasında bulabilirsiniz. Size özel bu fırsatı kaçırmayın!

Mart’la beraber, Modanisa’ya da bahar geldi. Yeni sezon koleksiyonlarını görücüye çıkaran Refka, Benin ve Alia’nın ilkbahar/yaz için hazırladıkları özel tasarımlarla kombin önerilerini sayfalarımızda bulabilirsiniz. Mevsim çiçekleri, renkler ve desenlerle heyecan dolu günlere hazır olun.

A’dan Z’ye sezon rehberimizi ise okumadan geçmeyin deriz. Eminiz bu rehberi sadece okumayacak; kesip saklayacaksınız.

Modanisa Dergi ile birlikte evinize bahar gelsin; bahar güzelliğinde günler sizin olsun…

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir