Modanisa Dergi Nisan Sayısı Çıktı!

04 Nis 2018

 

İlham verici sürprizlerle doluyuz!

Bu ayki en büyük sürprimiz ünlü tasarımcı Raşit Bağzıbağlı’nın Modanisa için hazırladığı ‘Raşit Bağzıbağlı x Modanisa 2018 İlkbahar/Yaz Abiye Koleksiyonu’ oldu. Hem Türkiye için, hem de Modanisa için bir ‘İLK’ niteliği taşıyan bu çalışma, şıklığıyla ön planda olmayı seven güçlü kadınlar için harika bir stil rehberi olacak aynı zamanda. Bu arada tasarımlar sınırlı ürün sayısında olduğu için, bir an önce keşfetmenizi ve Modanisa.com’dan hemen almanızı öneririz. Karar verme sürecinizi uzatırsanız, kalmayabilir!

modanisa-nisan

Ayrıca lütfen tercihlerinizi #rasitxmodanisa hashtag’i ile instagram’da paylaşın ki diğer sürpriz koleksiyonlarımız için bizlere ilham verin.

Ve tabii, bahar geldi; koleksiyonlar yenilendi. Ağaçların bir anda çiçeklenmesi gibi birbirinden şık ve zarif yeni kıyafetler de Modanisa.com’u renklendirdi. Bu sayımızda yeni koleksiyonlarımızdan ilham verici örnekler ve detaylar bulacaksınız.

Malum, takvimler bahar aylarını gösterdiği andan itibaren davetler de artmaya başlar: Nikahlar, düğünler, akşam yemekleri, özel planlar derken, hepimiz ‘ne giyeceğim’ endişesine kapılırız… Hatırlatalım: Bu yıl kutsal Ramazan ayı da bahara denk geliyor. Sık sık bir iftar davetine konuk olacağınızı tahmin ediyoruz. “Ne giysem?” endişesini biraz olsun “teskin etmek” için Modanisa Dergi Nisan sayısında davetlere özel içerikleri de ihmal etmedik: Abiyeler, şık seçimler, gelin adayları için özel alternatifler, ayakkabı ve aksesuarlar…

Güzel anılara imza atmanız dileğiyle…

Keyifli okumalar!

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir