Modanisa Dergi Nisan Sayısı Çıktı!

11 Nis 2015

Yepyeni bir aya, taptaze hikâyelere merhaba diyoruz! Nisan ayının baharı müjdeleyen havası, içimizi ısıtan güneşi ve tabii ki romantik bahar yağmurları… Bu ay biz de sizler için tam nisan havasında bir dergi hazırladık. Baharın çiçeklerinden yola çıkan tasarımlar bu ay dergimizin sayfalarını birer çiçek bahçesine çeviriyor. Çiçek desenin iddialı kullanımları, renklerin etkisindeki bahar modasının tamamlayıcısı olarak karşımıza çıkıyor.

Dünya modasında ise bu ay biraz uzaklara gittik ve Endonezya Moda Haftası’ndan sizlere selam getirdik. Dünyadaki tesettür giyim trendlerini yansıtan defileri izlerken, modanın bir araya getiren yönüne de sizin için daha yakından baktık. Dünyaca ünlü tasarımcı Rabia Z.‘yi İstanbul’da ve Modanisa‘da ağırladık. Mesafeler uzak bile olsa, aynı yaşam tarzını seçen insanların modaya bakışını sayfalarımıza taşıdık.

modanisa

Bu ay yine moda herkes içindir dedik ve büyük beden koleksiyonları ile sizleri buluşturduk. Baharın desenlerle yaptığı oyunların, büyük beden koleksiyonlarında ki gölgelerine bir göz attık. Modacıların büyük beden koleksiyonlarındaki desenleri takip ederken, onlardan birkaç küçük tüyo almayı da ihmal etmedik.

Ve tabii ki stil danışmanımız Esra Seziş Kiğılı ile bu ay da moda ve sil üzerine bir araya geldik. Kendisine, şık ve stil sahibi olmak nedir, nereden başlayalım dedik. Herkes için ve her dolap için altın değerinde ki stil sırlarını öğrendik.

Kısacası biz bu ay bahar gibi bir dergi hazırladık. Dünyadan ve bizden modaya dair her şey tüm renkleri ve bahar enerjisi ile bu ay dergimizde bir araya geldi. Sizin de bu enerji ile keyifli bir ay geçireceğinize inanarak keyifli okumalar diliyoruz.

 

Modanisa Ailesi

 

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir