Modanisa Dergi Ocak Sayısı Çıktı!

16 Oca 2018

 

Yeniliğe kucak aç!

Geçmez dediğimiz 2017 yılını, klişe bir tabir olan ‘iyisiyle kötüsüyle’ noktaladık. Kimileri için güzel, kimileri için ‘eh işte’ niteliğinde geçen sene, her şeye sıfırdan başlamak isteyenler için miadını doldurdu ve bizleri yeni güzelliklere emanet etti bile. Değişim çanları çalarken yeniliğe öncelikle kendimize odaklanalım, çünkü bizler güzelleştikçe etrafımızda da çiçekler açacak.

İlk önce Dubai Modest Fashion Week’ten başlayalım. Aralık ayının ilk haftası gerçekleştirdiğimiz organizasyonun en büyük sürprizi Raşit Bağzıbağlı oldu. Modanisa’ya özel hazırladığı koleksiyonunu görücüye çıkarırken, tasarımlarının önümüzdeki ay modanisa.com’da satışta olacağı müjdesini verdi. Muslima Wear ve Selma Sarı Design, defileleriyle göz kamaştıran tasarımcılarımız arasında. Ayrıca top model Halima Aden ve Tülin Şahin’in yer aldığı defileler ve söyleşiler bütün dünyanın ilgi odağı oldu. Çeşitliliği kucaklayan moda dünyasının ayrımcılığa yer vermediği mesajını verdiler.

Şimdi gelelim moda sayfalarımıza, konumuz Dubai olunca moda çekimimizi de orada yapmak istedik. Hem dokusu, hem de tarzıyla ilham kaynağı olan şehrin en güzel noktasından aldığımız karelerle kombin önerilerimiz mükemmele ulaştı.
Şehrin nabzını tutan çalışan kadınlar için hazırladığımız ofis stili sayfalarında, pazartesiden cumaya en şık ve konforlu seçimlere yer verdik. Kadifenin tatlı ve sıcak dokusuna değinmeden de edemedik. Hepsi ilerleyen sayfalarda görülmeyi bekliyor.

Hani o filmlerde görüp de çok özendiğimiz gardıroplar ve giyinme odaları vardır ya, kendi evimize bekli de hiçbir zaman uyarlayamacağımızı düşünürüz hep. İşte bu noktada da Esra Seziş Kiğılı yardımımıza koştu ve bizlere hayalimizdeki giyinme odamızı nasıl oluşturacağımıza dair ufak tüyolar verdi.

Modanisa Dergi, yılın ilk sayısıyla ve dopdolu içeriğiyle, yenilenen her şeyi moda severlere sunmaya hazır! Keyif dolu bir ay geçirmeniz dileğiyle.

Keyifli okumalar!

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir