Modanisa Dergi Ocak Sayısı Çıktı!

07 Jan 2017

 

Bu yıl, bizim yılımız!

İyisiyle kötüsüyle, göz açıp kapayınca kadar geçen bir 2016 yılı yaşadık. Bazılarımızın dilekleri gerçekleşti, bazılarımız ise derin bir nefes alarak yeni yıla saklamaya devam ediyor dileklerini.

Kimimiz çok zorlu sınavlardan geçtik, kimimiz büyük hayallerimize kavuştuk. 2016’nın son günlerine yaklaşırken yepyeni tohumlar ektik. 2017’nin ilk günlerinde filizlenecek ve yıl sonuna kadar bir sürü meyve verecek. Bu meyveler acısıyla tatlısıyla yine bizim olacak. Kısacası, yeni yılımız yepyeni adımlarla dolu olsun ve stilimizle ışıldamaya devam edelim!

Modanisa Dergi, bu sayısında cıvıl cıvıl kombinlerle ve Kapadokya özel çekimiyle dikkatleri üzerine toplayacak.

Şimdi, asıl mevzuya gelelim; moda başlıklarımıza! 2017 kış koleksiyonumuza özel hazırladığımız bir dosyamız var. Bu çekimi herkesin farklı bir şekilde adlandırdığı, efsanevi bölge, bir nevi harikalar diyarı olan Kapadokya’da gerçekleştirdik. Tabii Cappadoccia Yunak Evleri ve Göreme Mithra Cave Hotel’den aldığımız destek büyük, onlara kocaman teşekkürlerimizi sunarız!

Naif ve minimal bej tonları, 70’lerin hareketli detayları fırfırlar, ruhumuza enerji katacak mor ve mavi tonlarla şıklık üzerimizde olacak. Uzun hırkalar, seçimlerimize ufak dokunuşları ile zariflik katacak aksesuarlar, çantalar ve kışın en tarz botları stilinde değişiklik yapmak isteyenler için vazgeçilmez parçalar olacak. Her zevke hitap eden Modanisa ile büyük bedene özel seçimler, genç stilin en enerjik parçaları, öneriler ve en önemlisi sezon indirimleri ile dolu bir Ocak sayısı karşımızda.

Modanisa Dergi, gardıropları yeni baştan keşfetmeye, şekillendirmeye ve kombinlerinle kendini mutlu etmene olanak tanıyacak seçimlerle dolu. Yapman gereken tarzına ışık tutacak önerileri içeren sayfaları hemen çevirmeye başlamak!

Online dergi için görsele tıklayınız.

Keyifli okumalar…

 

[wa-wps]
Paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *