Modanisa Dergi Ramazan Özel

04 Haz 2017

 

Modanisa’da Ramazan bir başka!

Yeni ay, üstelik sabırsızlıkla beklediğimiz yaz günlerinin ilk ayı! Bitmeyen soğukların getirdiği bıkkınlık ve rehaveti üzerimizden çıkarıp, güneşin sımsıcak yüzüyle karşılaşmanın heyecanı içimizde!

Bu sezon tamamen bütün stillerin ilham kaynağı niteliğinde. İster dinamik, ister soft ya da romantik! Her duyguyu büyük bir enerjiyle karşılayacağız ve kombinlerimizde mutlaka her detaydan birer iz almadan rahat edemeyeceğiz, çünkü hepsi birbirinden şık! O zaman, sayfalar arasında gezinmeye başlamadan önce birkaç tüyodan bahsedelim:

Haziran’da Ramazan’a hoş geldin diyor olacağız ve ay sonunda da bayramla bu mübarek günlere ulaşmanın huzurunu taşıyor olacağız. O yüzden öncelikle iftar davetlerine özel rahat kombinlerimizi sıralayalım dedik. Ardından bayrama ön hazırlık niteliğinde özel bir sayfamız daha var. Ramazan Ayı’nın en özel organizasyonlarından biri ise cami ziyaretleri; çantanda taşıyacağın kullanışlı namazlıklarla rahatlıkla namazını kılabileceksin.

Bir de yaz trendleri var ki onları es geçmek mümkün değil! Mavi ve beyaz çizgilerle deniz havası, renk bloklarıyla enerji, floral desenlerle mis gibi esintiler ve motivasyonu zirveye çıkaracak egzotik desenlerle her günü tatil havasında yaşatabileceğiz. Bu arada, uzun süredir hepimizin gözdesi olan bol kesimli pantolonları, doğru kombinlemeyle biraz daha stil sahibi bir duruş eklemenin gerekli olduğunu düşünerek küçük ipuçları vermeyi de ihmal etmedik!

Ve tabii ki efsane tamamlayıcılarımız güneş gözlükleri, ayakkabılar, çantalar, şal ve eşarplar! Seçim yapmakta zorlanacağın çokça öneri ile karşında!
Yaz hepimizin için çok anlamlı, en pozitif olduğumuz günlerimizi geri getiriyor bizlere adeta. Güneşin sıcaklığıyla umut dolan kalplerimiz her dakikada mutlulukla atsın. Hem ne demiş şair:

”Güzel bir günü
Güneşli bir günü
Hiçbir şeye değişmem”

Bayramınızı şimdiden en içten dileklerimizle kutlar, huzur ve afiyetle dolu günler geçirmenizi dileriz!

Keyifli okumalar…

Modanisa

 

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir