Modanisa Dergi ile Bahara Göz Kırp!

06 Şub 2017

 

Bahara göz kırpan Şubat!

Soğuk ayların kapıları artık sonuna kadar açık, bembeyaz geçirdiğimiz bir Ocak ayının ardından, yeni ayın bize getireceği sürprizleri merak etmeye çoktan başladık. Bir de büyük sezon indirimleriyle kış eksiklerimizi tamamlamanın en güzel zamanındayız, farkındasın değil mi?

Senin için, modanın yeni kurallarını ve yeniliklere açık olmayı tek sayıya sığdırdık. Stil, trend ve alışveriş sayfalarında, kışın karanlık renklerini gökkuşağı renkleriyle değiştirdik mesela! Alışverişi, modayı ve ilhamı, kombinleriyle stil sahibi olmak üzerine kuranlara sunduk.

Montlarda biraz ‘puf’ etkisi kullandık, yumuşak ve sımsıcak bir kışı hakediyoruz diye, her daim güneş gözlüğünden ya da saatinden vazgeçemeyenler için özel öneriler de burada. Ayakkabı ve çantalarda ise trend ve kış rüzgarlarının önüne geçemedik! Genç stil ise, enerjisiyle bizi hareketlendirmeye devam ediyor.

Bir de bu sayıda, üç tane birbirinden özel ve güzel işlere imza atan bloggerla kaşılaşacaksın, önerilerini mutlaka gözden geçirmelisin.

Şimdi Ocak ayının tozlarını üzerimizden silkelemeye ve yeni bir ayı karşılamaya hazırız. Modanisa Dergi‘deki hiçbir detayı gözden kaçırma ve hemen sayfaları çevirmeye başla.

Keyifli okumalar!

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir