Modanisa Dergi 2015 Mayıs Sayısı Çıktı!

08 May 2015

Merhaba Mayıs!

Yazın kapımıza gelip dayandığı bir aya, Mayıs ayına, hep beraber merhaba diyoruz! Baharın geride bırakıp, yazın sıcak ve güneşli günlerine hazırlanmanın zamanı geldi. Modanisa Dergi ile Mayıs’ı tüm enerjinizle karşılamaya ne dersiniz? Baharın habercisi elbiseler, Mayıs ayı ile birlikte yüzlerini yaza döndüler. Çizgilerden renklere, çiçeklerden geometrik desenlere kadar yaz ayları için kendini yenileyen elbise modelleri sizin için hazır! Yeni sezonun en güzel modellerini, ünlü tasarımcıların bu sezona özel tasarımlarını bir araya getirirken onlardan yaz için yeni sezon önerilerini de almayı ihmal etmedik.

modanisa_dergi_mayis_2015_sayisiHayatımızı kolaylaştıran parçalara daha yakından bakalım istedik ve boneleri mercek altına aldık. Başımızın tacı başörtülerimizin tamamlayıcısı bone modelleri mercek altına aldık. Özel kumaşlardan kaydırmayan modellere kadar bonelerin renkli dünyasında herkes için bir model vardır diyerek onlarca boneyi bir araya getirdik.

Yaza fit girmek isteyenler için biraz spor diyen tesettür trendleri bizi bu ay spor eşofmanlar ile buluşturdu. Rahatlık kavramına şık bir yorum getiren eşofman modelleri bu ayın en rahat tarzı olarak karşımıza çıkıyor.

Yaz geliyor demişken tesettür mayo modellerine değinmeden olmaz dedik ve sezonun en yeni tesettür mayo trendlerini bir araya getirdik. Hangi vücuda hangi model daha iyi giderden yola çıkarak farklı mayo modellerine göz attık. Sezonun kapalı ve yarı kapalı mayo modellerinin nabzını tutarken, sizin içinde en özel modelleri seçtik.

Kısacası biz bu ay yaz için hazırlıklara başladık! Enerjisi yüksek parçalar, sportif seçimler, yazlık modeller ve çok daha fazlası ile siz de yaza doğru yola çıkmaya hazırsanız, dergimiz bu ay tam size göre!

modanisa_dergi_mayis_sayisi

Yurt içi tüm siparişlerde Modanisa Dergi hediye!

Modanisa Ailesi

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir