Modanisa ile Ev Rahatlığını Keşfet!

05 Oca 2018

 

Karanlık, soğuk ve yağmurlu bir sabaha uyanıp ‘’tam da evde vakit geçirmelik bir hava’’ dediniz. Şu soğuk kış gününde elinize kahvenizi, kitabınızı alıp pijamalarla tüm gün keyif yapmaya karar verdiniz. Biraz mutfakta vakit geçirmenin, uzun zamandır yoğunluktan ertelediğiniz o filmi izlemenin günüdür bugün. Bu keyfe ortak olacak sıcacık pijama modelleri önermek istiyorum sizlere.

Tabi ki kendimize ayırdığımız bu ev günü için rahatlık en önemli kıstas olmalı. Rahatlığın yanı sıra sıcak tutması ama aynı zamanda sağlık açısından da nefes alan kumaşlar tercih edilmesi önemli. Uzmanların önerdiği gibi tek parçada kalın kıyafetler yerine ince ve kat kat giyinmeli. Bunun için yelekli, hırkalı, pançolu birçok seçenek Modanisa’da bulunuyor.

  ev-giyim-modanisa ev-giyim-modanisa

Esnek yapıda, yumuşacık dokuya ve nefes alıcı kumaş özelliğine sahip olmaları, aynı zamanda da hafif olmaları açısından bu pijamalar çok kullanışlı.

ev-giyim-modanisa ev-giyim-modanisa ev-giyim-modanisa

Hırkalı, pançolu ve yelekli takımlar adeta pamuk şeker görünümünde. Desenleri ve dokusu ile mest ediyorlar. Ani terlemeleri önlemesi, iş yaparken çıkartma kolaylığı ile bu modeller tercih edilebilir. Yelek ve hırkaları ev dışında bile kullanabilirsiniz.

ev-giyim-modanisa ev-giyim-modanisa ev-giyim-modanisa

Tunikli pijama modelleri evde de tesettürünü muhafaza etmek isteyen kadınlar için çok kullanışlı olacaktır. Üstelik tüm bu eşofman takımlarının fiyatları 35 TL ile 79 TL arasında. Özellikle üçlü takımları hiçbir yerde bu fiyata bulmanız mümkün değil.

Bu ürünlere kolayca ulaşabilmek için buraya tıklamanız yeterli. Sıcacık, huzur dolu dinlenmeler…

Paylaş

Beykent Üniversitesi Tekstil Bölümü mezunu olan Hacer Sucuoğlu Adıgüzel; İSMEK ve Halk Eğitim'de öğretmenlik ve bölüm başkanlığı yapmış, kariyerine rengarenkkostüm.com'da çocuk kostümleri ve tesetturyakasi.com adresinde yetişkin tasarımları ile devam etmekte ve tesetturgiyim.com sitesinde yazarlık yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir