Modanisa ile Hayalindeki Şalı Tasarla, Dayanışmaya Ortak Ol

28 Oca 2021

Tüm dünyada kadınlar arası kardeşlik ve dayanışmayı artırmak amacıyla düzenlenen 1 Şubat Hijab Günü’nü Modanisa bu yıl özel bir yarışmayla karşılıyor. İsteyen herkesin hayalindeki şal tasarımını göndererek katılabileceği bu yarışmada sürpriz ödüller kazanmanın yanı sıra, tasarımlar Modanisa şallarında da kullanılacak. Başvurular www.modanisa.com/whd-hayalini-tasarla.page adresinden gerçekleştirilebilirken, katılımcılar şal tasarımlarını hemen web sitesi üzerinden yükleyerek yarışmaya katılabiliyor. Son başvuru tarihi 31 Ocak 2021 olan yarışmada en beğenilen 5 şal tasarımı, Modanisa Marka ve Pazarlama Koordinatörü Havva Kahraman, PL Marka Koordinatörü Emine Saçkoparan, Kreatif Direktör Öykü Akgürgen, Rabia Z markasının kurucusu ve tasarımcısı Rabia Z. Zargarpur ve Modanisa Marka Elçisi Roza Jo’dan oluşan uzman jüri tarafından değerlendirilecek.

yt.jpg

Modanisa.com Hakkında, www.modanisa.com

2011 yılında kurulan ve hızla gelişen küresel modest moda sektörünün öncülerinden Modanisa.com, Türkiye’nin ilk uluslararası e-ticaret ve online giyim platformudur. 2016’da İstanbul’da ilk kez gerçekleştirmeye başladığı Modest Fashion Week ile Türkiye’yi modest modanın dünyadaki merkezlerinden biri haline getirmeyi hedefleyen Modanisa.com, International Business Excellence Award tarafından verilen “E-ticaret ve Dijital Deneyim” ödülünün yanı sıra BAE tarafından verilen İslami Ekonomi Ödülü’ne layık görüldü. Tüm dünyadan aylık 20 milyon ziyaretçiye ulaşan ve 140’a yakın ülkedeki müşterilerine siparişlerini kargolayan Modanisa.com, çoğunluğu Türkiye’den 850 marka ve tasarımcıyı dünyaya taşıyor. Gündelik giyimden gece elbiselerine, spor kıyafetlerden mayolara ve aksesuarlara kadar 75.000 adet ürünü 5 kıtadan müşterileriyle Türkçe, İngilizce, Arapca, Fransızca, Bahasa ve Almanca olmak üzere 6 farklı dilde buluşturan Modanisa.com, son 3 yılda üst üste Türkiye’nin e-ihracat şampiyonu oldu.

[wa-wps]
Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir