Modanisa ile Kadınlar Günü Kutlaması!

16 Mar 2017

 

Modanisa ve Zeruj iş birliğiyle, 8 Mart Kadınlar Günü’nde sosyal medyanın sevilen isimleri ile özel bir buluşma organize edildi.

İstanbul’un Haliç kıyısına boylu boyunca uzanan Rahmi Koç Müzesi’nde gerçekleşen etkinliğe; Ebru Severtürk, Gönül Kolat Susam, Özlem Öztaş, Hilal Oğuzkan, Elif Yakar, Hilal Küpeli (rimelaşkına), Kübra Ceylan (ykzceylan), Şükran Kaymak, Zeynep Babuşçu, Sümeyra Tamer ve Şule (instahealthyblogger) gibi muhafazakâr sektörün önde gelen isimleri katıldı. Ayrıca, Sena Sever, İtalya’da olması sebebiyle katılamamasından dolayı, görüntülü arama yaparak organizasyona dahil oldu.

Organizasyon, eşsiz ve masalsı bir atmosfere sahip Rahmi Koç Müzesi’nde büyüleyici bir müze turu ile başladı. Büyük emek verilerek hazırlanmış, günlük hayatı belki de asırlarca etkisi altında bırakmış ve her biri tarihe damgasını vurmuş olan objelerin bir aradaki sunumunu keşfetmek üzere bir yolculuğa çıkıldı.

Daha sonra, asıl adı ‘Berlin 65’ olan ve 1917 yılında Alman İmparatoru II. Wilhelm tarafından Sultan V. Mehmet Reşat’a hediye edilen özel yemek vagonu, Karl Wilhelm’de eski zamanların ruhunu taşıyan nostalji eşliğinde, benzersiz lezzetlerle ve hoş sohbetlerle öğle yemeği etkinliği gerçekleşti.

Muhafazakâr kesimin sevilen isimleri yemek boyunca, tüm dünyada yaşayan Müslüman kadınlara yönelik çalışmalarından ve Modanisa ile birlikte planlayacakları uluslararası projeleri konuştular. Ayrıca muhafazakâr modada Türkiye’nin etkisi üzerine fikir alışverişinde bulundular.

Modanisa’dan Havva Elif Kahraman ve Merve Uzun’un da bulunduğu Kadınlar Günü kutlamasında Havva Hanım, renk analizi yaparak konukların keyifli ve bilgilendirici vakit geçirmelerini sağladı.

Moda ve stilin çokça konuşulduğu bu organizasyondan geriye, mutlu fotoğraf kareleri ve edinilmiş yepyeni dostluklar kaldı.

 

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir