Modanisa ile Yaza Sıcak Bir Merhaba!

12 Jul 2016

Ramazan ayına veda ederken bayram tatili planları çoktan yapıldı bile. Bu arayı fırsat bilerek sıcak rotalara doğru yola çıkanlar, deniz, güneş ve özgürlüğün tadını çıkarmaya başladı. Bizim gibi şehirde kalanlar içinse ferahlatıcı yaz stilleri, kısa süreli bir rahatlama bahanesi oldu. Yazın dolu dizgin yaşandığı ve sıcaklığın en ufak değişiklikte dahi kendini hissettirdiği bu ayda, stilinize tazelik katacak önerileri yeni sayımızda bulacaksınız.

Podyumdan sokağa yansıyan sezon trendlerine geniş yer verdiğimiz Temmuz sayısında bakalım neler var?
Yaz sezonu boyunca enerjisine en çok ihtiyaç duyduğumuz serinletici renkler; mint yeşili ve dinamik mavi tonları sayfalarımıza renk katıyor. Gezgin ruhlara ilham veren marin stili, deniz sezonunun açılmasıyla birlikte yine gündemde. Moda çekimimizde modern ve yenilikçi siluetlere atıfta bulunarak, şıklığın kodlarını yeniden tanımlıyoruz. Plaj modası sayfamız, kullanışlı mayo modelleriyle sıcak günleri daha keyifli hale getirmeyi hedefliyor. Kahvaltıdan akşam yemeğine 7/24 şık hissedeceğiniz kombin önerileri, günü dolu dizgin yaşayanlar için. Ve özel markalarımız arasına yeni katılan “Refka Princess”, 8-12 yaş arası prenseslere özel renkli ve neşeli bir koleksiyon ile karşınızda.
Sadece Modanisa.com’da bulabileceğiniz özel tasarım ürünler ve marka koleksiyonlarıyla, kendinizi özel hissetmeye devam edeceksiniz.
modanisa-dergi-temmuz-sayisi
Keyifli bir yaz dileğiyle…
“Modanisa Ailesi”
[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *