Modanisa’dan Alışverişte Yeni Konsept: Mağazada Beğen İnternetten Evine Gelsin

22 May 2015

Reuters tarafında dünyanın en popüler muhafazakar moda sitesi seçilen Modanisa.com,  Ümraniye’de ilk ‘Deneyim Mağazası’nı açıyor. ‘Mağazadan Beğen, İnternetten Evine Gelsin’ konseptiyle Modanisa.com sitesindeki en beğenilen, en çok satan, yeni sezon ürünler arasından deneme amaçlı seçilen ürünler, mağazada moda severlerle buluşturulacak. Mağazada müşterinin beğendiği ürün aynı gün evine kargolanacak, ayrıca stoğu olan seçili ürünler direk mağazadan da satın alınabilinecek. 

2011 yılında kurulan, bugün 57’den fazla ülkeye sunduğu 30 bin çeşit ürün ve 300’ü aşkın marka ile Türkiye’nin ilk ve dünyanın ise; en büyük muhafazakar online alışveriş sitesi Modanisa.com, alışveriş dünyasına yepyeni bir konsept kazandırıyor.

modanisa-magaza

AYNI GÜN KARGO

25 Mayıs Pazartesi günü Ümraniye Alemdağ Caddesi’nde kapılarını açacak olan Modanisa.com mağazası, Türkiye’de ilk kez uygulanacak bir hizmet veriyor.

‘Modanisa Kabin Uygulaması’ denilen sistemle, müşteriler site üzerinde beğendikleri ürünleri deneyimleme şansına sahip olacak. Beğendikleri ürünleri site üzerinden sipariş vererek satın alacaklar. Ürünler aynı gün kargoya teslim edilerek en hızlı şekilde müşterilere ulaşması sağlanacak. 17 binin üzerindeki ürün çeşidinden en çok satılan yeni ve trend ürünler de mağazada satışa sunulacak.

Modanisa-Magaza

Mağazanın arkasında yer alan bahçe, Ramazan Ayı’ndan sonra hizmete girecek ve bu bahçede Modanisa Kadın Kadına Sohbet etkinlikleri düzenlenecek. Sadece kadınlara hizmet verecek olan bu özel alanda alışverişe gelen hanımlar, çay ve kahve ikramları ile alışveriş keyiflerini tamamlayacak. Modanisa Kadın Kadına Sohbet etkinlikleri ile ilgili duyuru ve detaylı bilgiler Modanisa.com üzerinden müşterilerle paylaşılacak.

modanisa-magaza modanisa-magaza

Modanisa Mağaza Adres: İstiklal Mah. Alemdağ Cad. No:156/B (Eski Mehtap Pasajı) Ümraniye/İstanbul

Tel: (0216) 344 44 59   

Modanisa’daki ürünlere göz atmak için tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir