Modanisa Maratonda omurilik felçlileri için yürüyecek!

06 Kas 2018

 

Modanisa çalışan ve gönüllüleri, 40. İstanbul Maratonu’nda omurilik felçliler için yürüyecek.

Türkiye’nin ilk uluslararası e-ticaret sitesi Modanisa, bu yıl 40’ıncısı düzenlenen İstanbul Maratonu’nda çalışanları ve gönüllü katılımcıları ile omurilik felçlileri için yürüyüş kampanyası başlattı.

Milli atlet Merve Aydın ve sosyal medyanın sevilen yüzlerinden Betizmmm’in (Betül Demirkaya) de desteklediği kampanya sonunda toplanan bağışlarla, omurilik felçlilere akülü tekerlekli sandalye alınacak. Türkiye’nin ilk uluslararası e-ticaret sitesi Modanisa, bu yıl 40’ıncısı düzenlenen İstanbul Maratonu’nda omurilik felçliler için bir iyilik hareketi başlatıyor. Modanisa çalışanları ve her yaştan kadının gönüllü katılımıyla 11 Kasım 2018 Pazar günü gerçekleşecek yürüyüş sonunda toplanacak bağışlar, Omurilik Felçlileri Derneği aracılığı ile ihtiyacı olanlara akülü tekerlekli sandalye alımında kullanılacak. Milli atlet Merve Aydın ve sosyal medyanın sevilen yüzü Betizmmm’in (Betül Demirkaya) de desteklediği yürüyüşe katılmak isteyenler, 8-9-10 Kasım tarihlerinde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ndeki İstanbul Maratonu Fuarı’nda Modanisa Standından kayıtlarını yaptırabilecek. Kayıt yaptıranlar, koşuya özel Modanisa tişört ve çantalarını almanın yanı sıra, diledikleri taktirde markanın uzun dönemli maraton eğitim takımı mSports’a da kayıt olabilecekler. 25 Kasım 2018 – 25 Ocak 2019 tarihleri arasında yapılacak koşu antrenmanlarına Merve Aydın ve Betizm ile birlikte katılacak olan mSports takımı üyeleri, farklı spor etkinliklerinde çeşitli yardım kampanyaları düzenlemeyi hedefliyor.

Modanisa Marka Müdürü Havva Kahraman, amaçlarının kadınları spora teşvik ederken, aynı zamanda bir iyilik zincirinin halkası olmalarını sağlamak olduğunu belirtti. Kahraman, “Hareket, hayatın dinamiği. Koşmak ise, yapabileceğimiz en keyifli ve etkili sporlardan biri. Bunun için her yaştan kadını Modanisa’yla koşmaya çağırıyoruz. Sadece kendi sağlık ve keyfimiz için değil. Aynı zamanda iyilik için… İlk adımlarımızı 11 Kasım Pazar günü, Vodafone İstanbul Maratonu Halk Koşusunda hem kendimiz, hem omurilik felçlileri için atacağız. Siz de bize katılarak her adımınızla ihtiyacı olan yüzleri güldürebilirsiniz” diyor.

Modanisa.com hakkında: Türkiye’nin ilk uluslararası alışveriş sitesi olan Modanisa.com, dünyanın beş kıtasındaki 130 ülkede inançlarına göre giyim tarzı benimsemiş kadınlara hizmet veriyor. 2011 yılında kurulan Modanisa, Türkçe, Arapça, İngilizce, Fransızca ve Almanca olmak üzere 5 dilde yayın yapıyor. Dünyanın 5 kıtasına her gün binlerce kargo gönderen Modanisa, her ay 16 milyon ziyaretçiye app, mobil ve desktop platformlarından ulaşıyor. Türkiye’den yaklaşık 500 markanın 70 bin çeşit ürününü dünya kadınları ile buluşturan Modanisa, 2016’da İstanbul’da, 2017 yılında Londra ve Dubai’de gerçekleştirdiği Modest Fashion Week’lerle dünya modasında söz sahibi olduğunu göstermiştir.

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir