Modanisa Modest Fashion Week Dubai’de!

09 Kas 2017

 

Dünyanın ilk muhafazakâr moda haftasına imza atan Modanisa, İstanbul ve Londra’dan sonra şimdi Dubai’de. Tüm dünyada modaseverler ve muhafazakâr moda sektörü tarafından merakla beklenen Dubai Modest Fashion Week, muhteşem programıyla sizleri bekliyor.

Türk modacıları Ortadoğu’ya tanıtarak İstanbul’u muhafazakâr giyimde söz sahibi yapmayı hedefleyen Modanisa, 2017-18 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nu sunacağı gösterişli moda şovlarıyla, Türkiye’nin adından övgüyle söz ettirecek.

8 ve 9 Aralık tarihlerinde Dubai Burj Park’ta gerçekleşecek Dubai Modest Fashion Week, elbette ilklere imza atarak geleneği bozmuyor.

Modanisa özel defilesiyle gerçekleşecek açılış şovunda, Raşit Bağzıbağlı ilk muhafazakâr koleksiyonunu sunacak ve ardından Selma Sarı muhteşem abiye koleksiyonuyla yer alacak. Ayrıca, uluslararası modacımız Muslima Wear, 2017-2018 Sonbahar/Kış abiye koleksiyonuyla podyumda olacak.

Dünyaca ünlü ilk tesettürlü top model Halima Aden, defilelerin baş modeli olmasının yanı sıra, Armani Hotel Dubai’de gerçekleşecek açılış resepsiyonunda moda fenomenleriyle buluşacak. Etkinlik, Dubai moda gezisi ile devam edecek.

15 Kasım’a kadar stiline uygun kombini açık profilinden #dubaiyegidiyoruz hashtagi ile @modanisa instagram hesabında paylaş. Muhteşem moda şovlarına katılma ve dünyaca ünlü moda fenomenleri ile bir arada olma fırsatını yakala!

Daha fazla bilgi almak için; www.modanisafashionweek.com

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir