Modanisa Modest Fashion Week Londra’da!

17 Feb 2017

 

Bir sonraki durak, LONDRA!

Modanisa Modest Fashion Week, bu yıl Londra’da!

Modanisa Modest Fashion Week, muhafazakâr giyim sektörünü dünyaya tanıtmak, sektörün önde gelenleri arasında ağ kurmak ve trendlere yön vermek amacıyla düzenlenen dünyanın en prestijli muhafazakâr moda etkinliği olma yoluna, güçlü adımlarla devam ediyor.

Bu yıl da, dünyanın dört bir yanından ünlü tasarımcılar, moda fenomenleri ve sektörün önde gelenleri, 15 – 16 Nisan 2017 tarihleri arasında Londra’nın ikonik mekanlarından Olympia’da, London Modest Fashion Week’de buluşacak.

2016 İstanbul Modest Fashion Week başarısından sonra bu yıl, Modanisa sponsorluğunda düzenlenen London Modest Fashion Week, ünlü tasarımcıların özel koleksiyonları ile tüm dünyadan modaseverleri, muhafazakâr giyim sektörünün temsilcileri ile samimi bir ortamda bir araya getirecek.

Organizasyon iş birliğimizi, geçen yıl Selfridges, Harvey Nichols ve diğer tanınmış küresel zincirlerin alıcıları, İngiltere ve 14 ülkeden 138’den fazla katılımcı ve 20.000 ziyaretçinin katılımı ile başarılı bir organizasyona imza atan London Muslim Life Style Show ile aynı tarihte iki ayrı salonda gerçekleşecek.

İki gün boyunca sürecek defilelerde, birbirinden özel koleksiyonlar görücüye çıkıyor olacak ve katılımcılar hem defileleri izleyecek, hem de ‘London Muslim Lifestyle Show’da gerçekleşen etkinliklere katılabilecekler.

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *