Modanisa Online Alışveriş Sitesi

26 Ağu 2014

modanisa-online-alisveris-sitesi

Modanisa online alışverişe başladığı günden beri sektörde aktif rol oynadığı gözlemlenmekte. Sektörde hızlı ve emin adımlarla ilerleyen Modanisa; farklı ve yeni firmalarla yaptığı anlaşmalarla sektördeki yerini sağlamlaştırıyor. Zengin ürün seçeneğini stoklarında barındıran modanisa, verdiği hizmetlerle müşteri kitlelerini genişletiyor.

Ünlü markaları bünyesinde barındırdığı gibi, ürünlerini beğendiği firmalarında markalaşma dönemlerinde destekler veriyor. Modanisa’da kaliteli ürünler ve seçenekleriyle tesettürlü bayanların ilgi odağı olmakta. Online Satış Sitelerinde, fiyat politikası da rekabetçi ilerlemektedir. Bayanlar siteleri takip ettiklerinde kampanya dönemlerinde ucuz fiyatlara kıyafetler alabilmekteler. Modanisa da her bütçeye uygun fiyat politikası dikkat çekiyor. Ucuz ve pahalı markalar sayesinde her kesimden bayan tercihlerini yapabiliyor. İade, yurt dışı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Sayfasında İç Giyim’i ve kozmetik ürünlerini de barındırıyor.

modanisa iletişim: 0850 333 64 72 no.lu telefondan (09:00 – 18:00) saatleri arası online destek vermektedirler.

modanisa_2

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir