Modanisa Reklam Filmi Stil Önerileri

15 Tem 2015

Muhafazakar giyimin Türkiye’deki lider markası Modanisa.com, modern muhafazakar giyim tarzını benimsemiş bayanların, kendi giyim tarzlarına uygun binlerce seçenek bulabileceği Türkiye’nin ilk online moda ve alışveriş sitesidir. Modanisa.com yeni işbirlikleri, büyük kampanyalar ve projelerle emin adımlarda ilerliyor. Son dönemde ise, TV reklam filmleriyle gündeme gelen Modanisa, stil önerileri advertorial videolarıyla sektörü ve takipçilerini şaşırtmaya devam ediyor.

Her geçen gün tesettürlü hanımların kombin yapmayla ilgili sosyal medya hesaplarından sordukları sorular artarak devam ediyor.  Bu sorulara cevapsız kalmayan Modanisa.com, Merve Uzun işbirliğinde stil önerileri advertorial videoları çekerek hanımlara kombin önerisi sundu.

Modanisa stil önerileri advertorial reklamlar, televizyon programlarında Ramazan ayı boyunca izleyicilerle buluştu. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler Youtube Modanisa sayfasından videolara göz atabilirsiniz. Ayrıca kombinlerde kullanılan ürünlere, buraya tıklayarak ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Keyifli alışverişler.

modanisa-stil-onerileri

 

Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir