Modanisa Reklam Filmi

12 Haz 2015

Türkiye’nin ilk ve dünyanın en büyük muhafazakar alışveriş sitesi Modanisa.com, televizyon reklam filmi ile yaza bomba gibi bir giriş yaptı.

Modanisa.com, modern muhafazakar giyim tarzını benimsemiş kadınların kendi giyim tarzlarına uygun binlerce seçenek bulabileceği Türkiye’nin ilk online moda ve alışveriş sitesidir. Muhafazakar giyimin seçkin markaları ve ünlü moda tasarımcılarının özel tasarımları, yüz binlerce kadına Modanisa aracılığı ile ulaşıyor. Yurt içi ve yurt dışından ayda 2 milyondan fazla kadın, günlük giyim, gece kıyafetleri, şal, eşarp ve aksesuar ihtiyaçları için Modanisa.com‘u ziyaret edip, son moda trendleri hakkında fikir sahibi olarak alışveriş yapabiliyor.

modanisa-reklam-filmi

Modanisa, reklam filminde tam da bu doğrultuda güzel bir senaryoya imza attı. Reklam filmindeki şarkı sözleri ve kullanılan kombinlerdeki ürünler ile büyük ilgi gördü. (Reklam filmindeki ürünlere göz atmak ve satın almak için tıklayınız)

Tesettürlü kadınların alışveriş yaparken yaşadığı sorunlardan sonra şuan gelinen son nokta reklam filminde en güzel şekilde lanse ediliyor.

Modanisa reklam filmini aşağıda izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

[wa-wps]

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir