Modanisa'dan Tunik Hediye!

11 May 2015

Modanisa’nın kısa bir süreliğine geçerli olan  Hediye tunik kampanyasını kaçırmayın!

Rengarenk tuniklerle yaza merhaba deyin! Yaz geldi ve dolaplarınızda koyu renkli kıyafetler yerini cıvıl cıvıl renklere, pastel tonlara bırakıyor. Modanisa.com yaza girerken sizler için bir güzellik yaparak siparişlerinizin yanında tunik hediye ediyor. Bir diğer ifadeyle, “internetten aldım bir tane, eve geldi iki tane!”

Sıcak yaz günlerinde kalın tunikler giymek istemiyor, ince tuniklerin de içinizi göstermesinden rahatsız oluyorsanız, bu yelek hemen imdadınıza yetişiyor. Hem yelek olması,  hem de hafif ve ekru rengi kumaş kullanımı sayesinde tesettürlü hanımlara pek çok kıyafet ve tunik ile kombin yapabilme olanağı sunuyor.

Mimya-tesettur-giyim

Diyelim ki uzaktan tanıdığınız ya da eşinizin arkadaşının nikahına davetlisiniz, sıcak havada bunalmadan şık bir görüntüyü yakalamak için aqua rengi bu tunikle, baharın ışıltısını zihinlerde bırakan, su gibi ferah bir imaj oluşturabilirsiniz.

Mimya-tesettur-giyim

Ya da; mezuniyetiniz var, hem şık hem de minimal çizgilerden oluşan bu elbiseyi tercih ederek, çağla yeşilinin uyandırdığı huzur ile hanım hanımcık bir imaj oluşturabilirsiniz.

mevra-tesettur-giyim

“Havalar ısındı, koyu renklere veda edelim, zihinlerde canlılık uyansın, dar kıyafetlerin içinde daraldık bol olsun ferahlayalım” diyorsanız; kloş kesimli limon sarısı bu tunik basic tunikleriniz arasına girmek için sizi bekliyor.

Kuaybe-Gider-Tesettur-GiyimPiyasada çokça bulunan polyester tunikleri beğenmiyorum, hem rahat ve kesimi güzel, hem de pamuk kumaş kullanılan tunik arıyorum diyorsanız, üç ayrı renkte tasarlanan bu güzel sportif tunikler pamuk kumaş kullanımı gerek günlük yaşam, gerekse  hafta sonlarının vazgeçilmezi olarak karşınıza çıkıyor.

Kuaybe-Gider-Tesettur-Giyim

Bu güzel ürünleri www.modanisa.com‘dan temin edebilirsiniz.

Kampanya; 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. Başka kampanyalarla birleştirilemez. Modanisa kampanya ile ilgili her türlü değişiklik hakkına sahiptir.

Keyifli alışverişler…

Paylaş

1989 yılında Bursa'da doğdu. 2011 yılında International University of Sarajevo'dan fakülte ikincisi derecesiyle psikoloji bölümünden mezun oldu. 2014 yılında Üsküdar Üniversitesi SBE Klinik Psikoloji Yüksek Lisansını tamamladı, Marmara Üniversitesi'nde Din Psikolojisi alanında doktora yapmaktadır. İstanbul'da Anadolu yakasında "Bahar Psikoloji" Avrupa Yakasında ise "Bistanbul Danışmanlık" merkezinde danışan görmektedir. Moda psikolojisi, stil danışmanlığı, styling, ve psikoloji konularında aktüel bölümümüzde yazılar yazmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir