Modanisa'dan Göz Alıcı Takılar

20 Eki 2016

 

Modanisa her geçen gün ürün skalasını genişletiyor. Tabii ki bu da bizlerin işine geliyor. Gitgide artan ürün çeşitliliği sayesinde başka bir yere bakmamıza gerek kalmıyor. Tüm ihtiyaçlarımızı bir çatı altından giderebiliyoruz. Son zamanlarda genişletilen takı kategorisi sayesinde sadece kıyafetlerimizle değil aksesuarlarımızla da gittiğimiz her ortamın en şık kadını olacağa benziyoruz. Selma Şimşek, Welch Steel, Luna Merdin, Atelier Petite Pierres ve Azuris gibi birbirinden güzel tasarımlara imza atmış takı markalarının ürünlerine artık Modanisa.com’dan ulaşabilirsiniz! Oldukça geniş bir fiyat aralığına sahip olan takılarda 29 TL’den 249 TL’ye kadar her bütçeye uygun seçenekler mevcut. Bu seçkin markaların koleksiyonlarından sizler için bazı modelleri bu yazımızda bir araya topladık.

kelebekli-gumus-yuzuk-azuris-236114-1

İlk olarak Azuris markasına ait bu muhteşem yüzükle başlayalım: Gümüşten yapılma yüzük tam bir tasarım harikası. Üzerinde 500’den fazla zirkon taş bulunuyor. Ve yüzüğün özel mekanizması sayesinde parmağınızı kıpırdattıkça kelebeğin kanatları hareket ediyor. Kararmalara karşı özel bir kaplama ile korunan yüzüğün ayrıca bir yıl garantisi de bulunuyor. Satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

trea-tek-tas-gumus-yuzuk-standart-azuris-236143-1

Son yıllarda Osmanlı dizi ve filmlerinin çekilmesiyle beraber moda dünyasında da Osmanlı esintileri görülmeye başladı. Özellikle takılarda eskitme görünümü oldukça popüler bir hal aldı. Azuris markasına ait Trea Tek Taş Gümüş Yüzük de bu esintiden nasibini alanlar arasında. Satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.
234057-1

Welch Steel, kararma ve solma yapmayan, tamamen saf çelikten oluşan aksesuarlar üretiyor. Bu sayede daha uygun fiyatlı ve göz doldurucu takılara gönül rahatlığı ile sahip olabiliyorsunuz. Üstelik takıların 2 sene kararmaya karşı garantileri de mevcut. Welch Steel’in klasik ve sade tasarımları ile zamansız parçaları olduğunu da unutmayalım. Satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.


231438-1

Atelier Petite Pierres, takılarda minimalist tasarımları tercih edenlerin çok seveceği bir marka. Sade ve etkileyici tasarımlara sahip. Tıpkı bu şahmaran gibi. Pirinç üzerine altın kaplama zincirden üretilen şahmaran uzun yıllar severek kullanacağınız bir parça. Satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

236462-1

Luna Merdin, otantik takı tasarımlarına yenilikçi bir soluk getiriyor. Farklı nüansları bir araya getiren marka farklı olmayı sevenlere sesleniyor. 925 ayar gümüşten Mardin’deki Telkari ustaları tarafından üretilen parçaların üzerindeki semboller Mardin hikayelerini anlatıyor. Tamamen el işçiliği ile üretilen yüzük ülkemizin en değerli takı tekniklerinden birisi olan Telkariyi sizlerle buluşturuyor. Satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir