Modanisa’da Sonbahar – Kış Trendleri

25 Eki 2018

Modanisa kadınları, sonbahar-kış sezonunun trend renkleri olan kahve, yeşil ve sarının tüm tonlarıyla karşımıza çıkıyor.

Dünya trendlerini yakından takip eden Modanisa, etnik ya da hayvan desenli ürünleri ve kadife kumaşlarıyla trendi takip eden kadınlara geniş bir yelpaze sunuyor.

İnançlarına uygun giyim tarzını benimsemiş dünya kadınları, sonbaharın en güzel renklerini Modanisa.com’da bulacak. Kadınların ihtiyaçlarını şık ve zarif koleksiyonlarla karşılayan Modanisa’nın sonbahar – kış ürünlerinde bu yılın favori rengi, sarı. Koleksiyonlarda, sarının her tonunun yanı sıra kahve tonlar, kırmızı, yeşil ve bronz hakimiyeti de dikkat çekiyor.

Bu sezonun kıyafetlerinde bolca etnik, kazayağı, ekose, pötikare, hayvan ve zincir desenleri ile tasarlanmış kadife ve zengin kumaşlar göze çarpıyor. Dikkat çeken bir başka nokta ise, şık ve zarif kesimlerin yanı sıra, rahat, bol kesim pantolonlar, yüksek bel etekler ve dik yaka kazaklar. Koleksiyonların en önemli tamamlayıcısı dış giyim ürünleri olarak ise, bedensiz kabanlar ve kürk görünümlü pançolar tercih edilmiş.

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir