Modanisa’da ‘Stil Testi’ macerası başladı!

22 Eyl 2017

 

 

Türkiye’nin ilk ve en popüler tesettür giyim adresi Modanisa, stil testi macerasına bir yenisini daha ekledi.

Üniversite öğrencisinden iş dünyasına kadar güçlü, şık, modern ve stil sahibi kadınların alışveriş yapmayı tercih ettiği Modanisa, kullanıcılarına 18 Eylül’den 15 Kasım’a devam eden bir stil testi hazırladı. Jürisinde popüler Vlogger Rimel Aşkına ve modanisa.com Marka Müdürü Havva Elif Kahraman’ın da dahil olduğu bu mükemmel maratonda, kullanıcılar hem stillerini öğrenecek hem de sürpriz hediyeler kazanacak.

rimel_askina_stil_testi

Minimal, romantik, spor ve klasik olmak üzere dört farklı stilin yer aldığı Rimel Aşkına ile stil testindeki hediyeler ise;

-Öncelikle stil testini çözüp stilini öğrenen herkes, modanisa.com’da kullanabileceği anında 20 TL indirim kazanacak ve her hafta Rimel Aşkına’dan stil önerileri içeren e-mailler alacak.

-Kampanya süresi boyunca #ModanisaylaStilim hashtagi ile kombinini Instagram’da paylaşan üç kişi, jüri üyeliğini Vlogger Rimel Aşkına ve modanisa.com Marka Müdürü Havva Elif Kahraman’ın yaptığı seçimler sonucu, 1000 TL değerinde hediye çekiyle modanisa.com’dan istediği zaman alışveriş yapabilecek.

modanisa.com adresine girerek testi çözen tüm katılımcılar arasında Milli Piyango aracılığı ile yapılacak çekilişle büyük ödülü kazanan bir kişi, inanılmaz doğasıyla insanı büyüleyen Kapadokya’nın en lüks otellerinden Mithra Cave Hotel’de çift kişilik iki gece üç gün kahvaltı dahil konaklama hakkına sahip olacak.

Modanisa ile bitmeyen bir moda ve stil heyecanına dahil olmak için acele etmelisiniz.

Kadına kendi stiline uygun giyim önerileri sunmayı hedefleyen stil dolu bir yolculuğa çıkmaya hazır olun; şimdi testi çözmek için bekleniyorsunuz!

Stil Testi için tıklayın.

rimel_askina_ile_stilini_kesfet

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir