Modanisa 1 Alana 1 Bedava

08 Kas 2019

Modanisa.com’da Kasım ayı kampanyaları 11:11 coşkusu ile başlıyor… 

Modanisa.com’da yüz binlerce üründe, 1 alana 1 bedava!

Bir alışveriş platformu olarak 850’den fazla üretici, marka ve tasarımcıyı uluslararası pazar ile buluşturan Modanisa.com’da her gün yenilenen sezon ürünleri, Kasım ayı boyunca cazip fiyatlarla sunulacak.

Geçen yıla oranla 2 kattan daha fazla ürünü, 5 kıtada 140’a yakın ülkede Modanisa kadınlarına ulaştırmayı hedefleyen Modanisa.com’un, bu sene 4 gün sürecek kampanyasında 10 milyonu aşkın ziyaretçi beklentisi var.

Kasım ayı boyunca sürecek kampanya şöleninde birbirinden avantajlı fırsatlar sunacak olan Modanisa.com, ilk olarak 8 Kasım’a kadar süren “Her gün saat 11:11’de 11 TL” kampanyası ile dikkat çekmişti. Şimdi ise  8-9-10-11 Kasım tarihleri için 4 gün sürecek “1 Alana 1 Bedava” kampanyasıyla yükselişe geçmeyi hedefliyor. Binlerce farklı ürün içinden sepetine iki ürün atan tüm müşteriler 2. ürünü bedava alacak.

Sizler de kasım ayı boyunca gerçekleşen kampanya şöleni ayrıcalığını yakalamak istiyorsanız 7/24 alıverişin keyfini yaşayacağınız modanisa.com’da bu coşkuyu doyasıya yaşayabilirsiniz.

Modanisa mobil uygulamasını indirin kasım ayı fırsatlarından yararlanan ilk siz olun.

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir