Modanisa’dan Filistin’e destek: Hedef 1 milyon TL

11 Haz 2021

Türkiye’nin ilk uluslararası e-ticaret ve online giyim platformu Modanisa, ateşkesin sağlanması ve saldırıların sona ermesiyle birlikte, yardıma her zamankinden daha çok ihtiyaç duyan Filistin için bağış kampanyası başlattı. 5 kıtada, 140 ülkeden müşterilerinin desteğiyle 1 milyon liraya ulaşması hedeflenen kampanyada Modanisa.com’dan özel tasarım Filistin Desenli Şal satın alan herkes aynı zamanda yardım kampanyasına bağış yapmış oluyor.

Filistin Desenli Şal satın almak için tıklayın.

Türkiye’nin ilk uluslararası online alışveriş sitesi Modanisa, ateşkesin sağlanması ve saldırıların sona ermesiyle birlikte yardıma her zamankinden daha çok ihtiyaç duyan Filistin halkı için bağış kampanyası başlattı. Modanisa, ilk bağışı yaparak başlattığı kampanya ve ikinci adımda özel tasarımlı “Filistin Desenli Şal”ın satışından elde edilecek gelirin bağışlara aktarılmasıyla, evsiz kalan ve yaralanan binlerce Filistin vatandaşının hayatını yeniden kurabilmesi için bir nefes olmayı hedefliyor.

Modanisa Pazarlama ve Marka Direktörü Samim Sürel bağış kampanyasıyla ilgili olarak şu bilgileri veriyor: “Modanisa ailesi olarak, kampanya sürecini ilk bağışı yaparak başlattık ve sonrasında 5 kıta 140 ülkede, Filistin konusundaki hassasiyetlerini bildiğimiz, sosyal medyada takipçimiz olan ve sayıları 10 milyonu geçen Modanisa büyük ailesini destek vermeye davet ettik.  Hedefimiz, kalbi insanlık sevgisiyle dolu müşterilerimizin desteğiyle 1 milyon liralık bir bağışa ulaşmak. Şimdi de bu kampanya kapsamında tasarladığımız Filistin bayrak desenli şalın gelirini bu bağış kampanyasına aktarıyor ve yaralarını sarmaya çalışan Filistin halkına bir nefes olmaya çalışıyoruz.”

Modanisa.com’dan kampanyaya özel tasarlanan “Filistin Desenli Şal” satın alan herkes yardım kampanyasına bağış yapmış oluyor. Dileyenler, dünya Müslümanlarının hayır işleri platformu LaunchGood sitesi üzerinden de bağışta bulunabiliyor. İyiliksever müşterilerinin bağışlarını güvenle ve en üst düzeyde şeffaflıkla teslim etmeyi taahhüt eden Modanisa, bu kampanyada BM ECOSOC komitesinin bir üyesi olan, Filistin’deki Wafaa International Group ile iş birliği yapıyor. Modanisa, Gazze, Batı Şeria ve Kudüs’te bulunan Wafaa ekipleriyle, Gazze ve Kudüs için tıbbi bakım, tedavi ve ekipman, saldırı mağdurları için gıda, su ve temel ihtiyaçlar ile COVID-19 paketleri ve hijyen ürünleri ihtiyaçlarının karşılanmasını hedefliyor.

Modanisa sadece kadının kendi değerlerinden vazgeçmeden hayatını zenginleştirmesine rehberlik etmekle yetinmiyor, dünya toplumları için iyilik hareketine destek veriyor.

Modanisa.com Hakkında, www.modanisa.com

2011 yılında kurulan ve hızla gelişen küresel modest moda sektörünün öncülerinden Modanisa.com, Türkiye’nin ilk uluslararası e-ticaret ve online giyim platformudur. 2016’da İstanbul’da ilk kez gerçekleştirmeye başladığı Modest Fashion Week ile Türkiye’yi modest modanın dünyadaki merkezlerinden biri haline getirmeyi hedefleyen Modanisa.com, International Business Excellence Award tarafından verilen “E-ticaret ve Dijital Deneyim” ödülünün yanı sıra BAE tarafından verilen İslami Ekonomi Ödülü’ne layık görüldü. Tüm dünyadan aylık 20 milyon ziyaretçiye ulaşan ve 140’a yakın ülkedeki müşterilerine siparişlerini kargolayan Modanisa.com, çoğunluğu Türkiye’den 1000 marka ve tasarımcıyı dünyaya taşıyor. Gündelik giyimden gece elbiselerine, spor kıyafetlerden mayolara ve aksesuarlara kadar 100.000 adet ürünü 5 kıtadan müşterileriyle Türkçe, İngilizce, Arapca, Fransızca, Bahasa ve Almanca olmak üzere 6 farklı dilde buluşturan Modanisa.com, son 3 yılda üst üste Türkiye’nin e-ihracat şampiyonu oldu.

[wa-wps]
Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir