Modanisa'dan Haftalık Kombin Önerileri

26 Ağu 2014

kombin-logosuzzz

Modanisa, zengin ürün seçenekleriyle müşterilerine alternatif fırsatlar sunuyor. Her hafta yeni bir kombin önerisi ile karşımıza çıkarak, müşterilerine alışveriş kolaylığı sağlıyor. Biz de Modanisa’nın kombin önerilerini güncel olarak sizlerle paylaşacağız.

Modanisa’dan bir mesajınız var!

“Yılın en mübarek ayını yaşadığımız bu günlerde sadeleşme ve azla yetinme ruhunu bir kez daha keyifle yaşıyoruz. İşte tam da bu ruha uygun son derece yalın ve sade kombinleri senin için hazırladık. Stiline uyan kombini seç, Ramazan Ayı’nı ruhuyla yaşa.”

Bu haftaki kombinlerinde, siyahın asilliğine uyumlu alternatif renkleri değerlendirmiş. Oldukça şık kombinler sunarak, kadınların zamanının önemli bir kısmını ayırdıkları “bugün ne giysem” ve “neyi neyle kombinlesem” derdine son veriyor.

Siyahın Asaleti

kombin-onerileri-modanisa-2

Siyah yelek kurtarıcı parçalarınızdan olacaktır. Burada fuşya renk tunik ve siyah pantolon-etek modeli ile kombinlendiğini görüyoruz. Hem şık hem de zarif bir görünüm sergiliyor. Fuşya renk şal modeli ise yelek siyah olduğu için doğru bir tercih olmuş. Kıyafete uygun tamamlayıcı çanta ve ayakkabı da dikkatleri çekiyor.

Toz Pembe Sadeliği

kombin-onerileri-modanisa

Pudranın naif görüntüsünü siyahın sert dokunuşuyla dengelendiği bir kombin. Pudra ağırlıklı önü kısa arkası uzun tunik modeli ile klasik pantolon ve pudra kap modeli ile güzel bir görünüme sahip olacaksınız. Siyah şal olmazsa olmazlar arasında… Ayakkabı ve çanta tercihlerini rugan’dan yana kullanmışlar.

Peki ya siz hangi kombini seçtiniz?

 

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Yorumlar

  1. Elif nehir diyor ki: Mart 8, 2017 at 14:26:09

    Ya putra ve siyah olan kombininizin fiyati Ne kadar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir