Modanisa'dan Hazır Türban Modelleri

26 Ağu 2014

Modanisa’nın hazır türban modeli, tesettürlü bayanlar için alternatif çözümler üretiyor. Hazır türban modeli kullanım kolaylığı açısından bayanlara rahat bir nefes aldırıyor.

Eşarp bağlamaktan sıkılan ve artık farklı bir arayış içerisine giren bayanlar için ideal bir tercih olarak hazır türbanı sizler için mercek altına aldık. İlk bakışta arabic bir görünüm sergileyen hazır türban, kısa sürede dolaplarda yerini alacağa benziyor.

Arap tarzı baş bağlama şeklini seviyorsanız bu ürün tam size göre…

Hazır türbanı bağlamak da oldukça kolay. İçerisinde bulunan bone türban ile birlikte satılıyor. Hem boynunuzun veya saçınızın görünmesini engelliyor, hem de gün içerisinde bozulma kaygısı yaşatmıyor.

Ürünleri daha ayrıntılı incelemek veya satın almak için Modanisa’yı ziyaret edebilirsiniz.

hazir-turban-modelleri-3

Siyah her zaman tercihlerimiz arasında ilk sıralarda oluyor, tabii burada kullanılan leopar detayı sizi yansıtıyor ve leoparı seviyorsanız tercih edebilirsiniz.

hazir-turban-modelleri

hazir-turban-modelleri-2

Bonenin ve türbanın kenarlarındaki detaylar şıklığı da beraberinde getirmiş. Sade olan türban modeline hareket katan detay, zerafetinizi yansıtacak.

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir