Modanisa’dan yeni marka: Tuva by Burcu Aslan

11 Haz 2015

Türkiye’nin ilk ve dünyanın en büyük muhafazakar alışveriş sitesi Modanisa.com, başarılı moda tasarımcısı Burcu Aslan ile işbirliği yaptı.

Yalnızca Modanisa.com’da satılacak olan Tuva by Burcu Aslan koleksiyonu, deneysel formları ve beden seçmeyen parçaları ile dikkat çekiyor.

Başarılı tasarımcı Burcu Aslan’ın Modanisa’ya özel hazırladığı tesettür giyim koleksiyonu yazın tüm renklerini bir araya getiriyor.

Tuva by Burcu Aslan’ın yaz koleksiyonunda; narçiçeği, yağ yeşili, pudra gibi enerji veren renkler öne çıkıyor. Koleksiyonda siyah ve bejin birlikte kullanıldığı parçalar da kadınların asaletini sergiliyor. Koleksiyondaki formlar, deneysel ve rahat çizgileriyle öne çıkıyor.

Genel anlamda sezon seçmeyen parçalarda, her parça üst üste giyildiğinde birbirini tamamlayan kombinler elde ediliyor. Aynı ürünün ikinci rengi ile yeni bir kombin yapılabiliyor.

Ürünlere göz atmak ve sipariş vermek için linke tıklayınız > http://goo.gl/wzPIYu

Tuva-by-Burcu-Aslan-Tesettur-Giyim Tuva-by-Burcu-Aslan-Tesettur-Giyim Tuva-by-Burcu-Aslan-Tesettur-Giyim Tuva-by-Burcu-Aslan-Tesettur-Giyim Tuva-by-Burcu-Aslan-Tesettur-Giyim Tuva-by-Burcu-Aslan-Tesettur-Giyim Tuva-by-Burcu-Aslan-Tesettur-Giyim Tuva-by-Burcu-Aslan-Tesettur-Giyim

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir