Modanisa’da 3. Ürün 1 TL!

23 Kas 2017

 

Türkiye’nin önde gelen muhafazakar giyim sitesi Modanisa.com, tüm dünyada “Black Friday” adıyla uygulanan alışveriş etkinliğine “Bereketli Hafta Sonu” kampanyası ile katılıyor. Hafta sonu boyunca devam edecek “3. Ürün 1 TL’ kampanyası, Türkiye’deki modaseverlerden yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

modanisada-indirim

Kasım ayına özel olarak dünya çapında merakla beklenen Black Friday günleri, Modanisa.com konseptiyle muhafazakar giyim tercih edenlere yönelik bir kampanya olarak kurgulandı. Böylece tek günle sınırlı kalmadan, indirimli ürün kampanyasından isteyen herkes yararlanabilecek ve tüm hafta sonu için “3. Ürün 1 TL” uygulaması devam edecek.

Son yıllarda dünya çapında düzenlediği moda haftalarıyla adından söz ettiren Modanisa.com’daki 50 bin çeşit ürün, 300’ü aşkın marka ve ünlü modacıların siteye özel hazırladığı tasarımlar, özel fırsatlarla tüketiciye ulaşıyor. Başarıyla uygulanarak geniş bir tüketici kitlesine hitap eden kampanya ile sitenin satış rakamlarında büyük bir ivme kaydetmesi bekleniyor.

[wa-wps]
Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir