Modanisa’ya ‘’İslami Ekonomi Ödülü’’

12 Ara 2017

DÜNYANIN EN PRESTİJLİ ÖDÜLÜ BU YIL MODANİSA’NIN!

‘’İSLAMİ EKONOMİ ÖDÜLÜ’’

İlk kez, 2013 yılında Dubai Şeyhi Muhammed Bin Raşid El Maktum himayesinde Dubai Konsey Kurulu yönetiminde lanse edilen İslami Ekonomi Ödülü ‘’İslami Sanat’’ kategorisinde bu yıl, muhafazakar moda alanında dünyanın en kapsamlı e- ticaret sitesi modanisa.com’a verilmeye değer bulundu.

8 ayrı dalda verilen ve dünyanın en prestijli ödülü olarak bilinen “İslami Ekonomi Ödülü” Modanisa.com kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Türe’ye 27 Kasım’da Dubai’de takdim edildi. Ödülün Modanisa.com’a verilmeye değer bulunmasının nedenlerinden birisi ise; inandıkları gibi giyinmek isteyen kadınlara binlerce tasarım  ve seçenek sunmak üzere gösterdiği uluslararası başarı.

Modanisa Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Türe, “Modanisa.com olarak Islami Ekonomi Ödülü kapsamında İslami Sanat kategorisinde ödüle layık görülmekten büyük gurur duyduk. Şimdiye dek göz önüne alınmayan bir moda alanını sahiplendik ve inandıkları gibi giyinmeyi tercih eden dünya kadınlarının hizmetine sunduk. Bu ödül, şirketimizin alanındaki öncü ve inovatif duruşunun altını çizen önemli bir göstergedir. Her kadına, istediği şekilde giyinmesi için alternatif zevkli seçenekler sunma yolculuğumuza bu ödülden aldığımız güçle devam edeceğiz” dedi.

27 Kasım’da Dubai Emiri Şeyh Muhammed Bin Raşid El Maktum himayesinde, UAE Başbakan’ının ve Başbakan Yardımcısı’nın katılımıyla Dubai Ritz Carlton Uluslararası Finans Merkezi’nde gerçekleşen ödül töreninde İslami ekonomiye yön veren birçok iş adamını bir araya geldi.

 

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir