Modesta 2015 Yaz Elbise Modelleri

02 Mar 2015

Şıklığından ödün vermeyen muhafazakar hanımlara hitap eden Modesta markası 2015 yaz koleksiyonunda birbirinden güzel elbise modellerine yer vermiş.

z-boncuk-islemeli-elbise--lacivert--modesta-106311-1Birçoğumuz yaz deyince renk cümbüşü içinde kendini kaybetme hayalleri kursa da mevsimlerden etkilenmeksizin koyu renkleri tercih edenler de var. Modesta yaz koleksiyonunda koyu renk severleri de unutmamış ve lacivert, siyah gibi renklere yer vermiş.

z-kemerli-elbise--siyah--modesta-106318-2

Yazın sadece dallar değil siz de yeşillenin. Yeşilin en güzel tonlarından birinin tercih edildiği elbise ağır havasını kullanılan fırfır ve kemer detaylarıyla hafifleterek genç bayanlara da hitap ediyor.

z-puantiyeli-elbise--somon--modesta-106321-106321-1Sizi bilmem ama yaz denince aklıma gelen renklerin başlarında beyaz yer alıyor. İnsanın içini açan bu rengi bir de pembe ve puantiyeyle birleştirilince de ortaya en tatlı yaz elbiselerinden birisi çıkıyor işte.

Benim Modesta 2015 Yaz Koleksiyonu elbise modellerinden sizler için seçtiklerim bunlar, siz en çok hangisini beğendiniz?

Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir