MSports Takımı En Büyük Bağışçı Oldu

10 Ara 2018

İstanbul Maratonu’nda omurilik felçliler için koşan Modanisa çalışanları ve gönüllüleri, akülü tekerlekli sandalyelerin Türkiye Omurilik Felçliler Derneği (TOFD) aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine teslim edilmesinin sevincini yaşıyor.

Modanisa, bu kampanyada TOFD’nin en büyük kurumsal bağışçısı oldu.

Türkiye’nin ilk uluslararası e-ticaret sitesi Modanisa, bu yıl 40’ıncısı düzenlenen İstanbul Maratonu’nda omurilik felçliler için bir iyilik hareketi başlattı. Modanisa çalışanları ve her yaştan gönüllünün katılımıyla 11 Kasım 2018 Pazar günü gerçekleşen yürüyüş sonunda toplanan bağışlarla alınan akülü tekerlekli sandalyeler, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) aracılığı ile ihtiyacı olanlara teslim edildi.

Modanisa çalışan ve gönüllülerinden oluşan mSports takımı, bundan sonra da iyilik peşinde koşmaya devam edecek. Dileyen gönüllüler Modanisa’nın mSports takımı ile gelecek dönemlerde de çeşitli yardım kampanyalarında koşu ve yürüyüş yapacak. Eğer siz de bu takıma katılmak isterseniz, geç kalmış değilsiniz.

Modanisa Marka Müdürü Havva Kahraman, amaçlarının kadınları spora özendirirken, aynı zamanda bir iyilik zincirinin halkası olmalarını sağlamak olduğunu belirtiyor ve şöyle diyor: “Hem kendimiz hem de ihtiyacı olanlar için güzel bir adım attık. Bizim bu küçük hareketimizle alınan 12 adet akülü sandalyemiz sahiplerine ulaştırıldı. Bunun devamı için her yaştan kadını Modanisa’yla koşmaya davet ediyoruz. Antrenmanlarımız başladı. Çarşamba ve Cumartesi günleri Maçka Parkı’nda sabah ve akşam saatlerinde uzmanlar eşliğinde yapılan antrenmanlara tüm kadınları davet ediyorum. mSport takımına katılmak için maraton@modanisa.com adresine başvuru yapabilirler. Hep birlikte iyilik peşinde koşmaya devam edelim.” 

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir